Limbaugh ادعا coronavirus است که “weaponized’ به ‘پایین’ تهمت

رادیو میزبان Rush Limbaugh پیشنهاد شده در دوشنبه نشان می دهد که شیوع کروناویروس در چین بود که “weaponized” توسط رسانه های خبری علیه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump نشان می دهد ستمیر, Ginsburg باید به recuse خود را در “مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به” موارد ساندرز می گوید: ایده او نمی تواند کار با جمهوری خواهان این است که “کل مزخرف’ ساندرز انتشار فهرست نحوه پرداخت به طرح های پیشنهادی خود را بیشتر.

در یک بخش از خود نشان می دهد برای اولین بار گزارش شده توسط گروه لیبرال رسانه های مهم Limbaugh تشبیه این بیماری به سرماخوردگی وجود علائم آن از جمله مرگبار شکل پنومونی است که به کشته شدن بیش از 2000 نفر در چین به تنهایی.

“مردمی این coronavirus چیزی که من می خواهم به سعی کنید برای قرار دادن در این دیدگاه برای شما. به نظر می رسد مانند coronavirus است که weaponized به عنوان یکی دیگر از عنصر برای پایین آوردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” Limbaugh گفت.

تبلیغات

“شما فکر می کنید من اشتباه می کنم در این مورد ؟ شما فکر می کنید من گم شده آن را اعلام کرد که…آره من مرده ام در این راست است. Coronavirus است سرماخوردگی, مردمی,” او ادامه داد.

Limbaugh سپس با اشاره به قطره های بزرگ در بازار سهام در روزهای اخیر تصور می شود ناشی از ترس از شیوع کروناویروس و تکرار افشا و خنثی تئوری توطئه است که این بیماری بود منتشر شد bioweapon.

“نود و هشت درصد از افرادی که به coronavirus زنده ماندن,” او گفت:. “این یک سیستم تنفسی ویروس. آن را احتمالا یک ChiCom آزمایشگاه آزمایش است که در حال weaponized. همه ابرقدرت ملل تسلیحاتی bioweapons.”

مقامات آمریکایی قبلا به خبرگزاری فرانسه گفت که تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس از جمله آن ادعا مبدا به عنوان یک bioweapon بودند که گسترش روسی دروغ سایت ها و ترول حساب های رسانه های اجتماعی.

دیگر چهره های محافظه کار از جمله بهداشت ، تام پنبهتوماس (تام) برایانت CottonAgencies بازی گرفتن بیش از نگرانی های امنیتی با Infinite خانه آزادی پارلمانی رئیس تایید کالینز گرجستان سنا پیشنهاد پنج شنبه نشان می دهد پیش نمایش: 2020 دموکرات اسب دوانی برای نقطه بالا جلوتر از نوادا قفقاز بیشتر (R-ارک.) نیز تکرار تئوری توطئه در روز های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>