نور و زندگی آکادمی ارائه می دهد کلاس های رایگان آنلاین

“این است که زمان مناسب برای عکاسی می گوید:” اقبال محمد بنیانگذار نور و زندگی آکادمی (LLA), Lovedale, Nilgiris. “این است که زمان مناسب برای کشت چشم انداز” او نشان می دهد آلودگی نور و سر و صدای محیط است که منجر به تمرکز و خوب عکاسی. او خود را کشف راه های جدید از نزدیک شدن افراد در داخل خانه و آزمایش با نور و زاویه و تشویق دیگر عکاسی-علاقمندان به انجام همان. “من از دیدن جدید و هیجان انگیز تصویر امکانات حتی در عادی ترین شرایط. من خودم از رسیدن به سطح بالاتری از حساسیت نسبت به انسان است. من پیش بینی است که هر یک از ما خواهد بود بهتر و حساس تر تصویر ساز! و قدرت جمعی ما تصاویر حرکت جهان است. همیشه وجود دارد نور در خارج از سایه.”

به منظور به آنها را قادر به ایجاد آن تصاویر قدرتمند, اقبال ارائه می دهد عکاسی-علاقمندان به دریافت خلاق با عکاسی پایه دوره رایگان است. این آموزش را پوشش میدهد: قرار گرفتن در معرض شاتر لنز و دیافراگم و رنگ و نور و ترکیب.

Iqbal Mohamed, Founder of Light and Life Academy, Lovedale, Nilgiris

اقبال محمد بنیانگذار نور و زندگی آکادمی Lovedale, Nilgiris | عکس های اعتباری: محمد اقبال

این مستند ارائه شده است به نام “دریافت خلاق با عکاسی’ پایه دوره که دارای 10 آموزش تصویری پوشش 10 ماژول. “اصول عکاسی در آن. آنها باید به شما یک درک بهتر از عکاسی و در پایان این دوره شما متوجه تفاوت در چگونه شما رویکرد عکاسی” اطمینان اقبال.

او می گوید که مردم قادر به بیرون رفتن این خواهد بود زمان خوبی برای زمان بیش از فیلم, تماشای آنها را هر تعداد بار, خلاصه, مطالب, mull بیش از آنها و لیست کردن چیزهایی که آنها را به عکس هنگامی که مستند برداشته شده است.

این برنامه در دسترس است و نه زبان هندی (Bengali Gujarati Hindi کانادا مالایالام Marathi, اوریا, تامیل و تلوگو) علاوه بر زبان انگلیسی. محتوای در دسترس خواهد بود تا مارس 31. ثبت نام رایگان در www.llaonline.in

برای کسانی که می خواهند برای ادامه پس از اساسی دوره LLA ارائه می دهد دریافت خلاق با عکاسی پیشرفته. وجود دارد یک پیشنهاد ویژه برای کسانی که ثبت نام تا قبل از 31 مارس. هزینه دوره از ₹از 10 ، 000 در دسترس خواهد بود به آنها را در ₹5,000.

LLA خود درگیر Instagram followers از طریق یک سری از فعالیت های به نام من Quaroutine با LLA (امروز شروع) . “این مستند آمده لازم در راه خلاقیت می گوید:” اقبال که ارائه جالب وظایف و تکالیف برای چهار هفته است. این بود که پس از LLA دیدم دلگرم پاسخ توسط پیروان LLA در Instagram برای یکی دیگر از آن به تازگی به این نتیجه رسیدند سری به نام شلیک از خانه با LLA. شروع امروز بعد از چهار هفته بیشتر عکاسی مبتنی بر فعالیت های گشوده خواهد شد. برای شرکت همه شما باید انجام دهید این است که دنبال @lightandlifeacademy در Instagram.

فعالیت برای یک هفته (که باز است برای ارسال مقاله تا مارس 25) “که یک تصویر خاص”. مردم را تشویق به ارسال هر تعداد از عکس ها با چند کلمه که چرا این آنها را تحت تاثیر قرار. به شرکت کنندگان یک ایده اقبال خود را نوشته شده در سه عکس از انسل آدامز گرفته شده در سال 1939 سال 1946 و 1950 بود که او تصمیم بگیرد او می خواست به یک عکاس حرفه ای. “آن را در سال 1983” به یاد می آورد اقبال. عکاسی بود که او تا آن زمان یک سرگرمی است. اما این تصاویر تغییر همه که. او می گوید که او مورد مطالعه قرار انسل آدم عکس او احساس او منتقل شد به صحنه عکاس تا به حال گرفته شده با دوربین خود را. “من می دانستم که من هم می خواستم به یاد بگیرند که چگونه به حمل و نقل مردم به مکان های مختلف از طریق عکاسی است. شادی من احساس نگاه کردن به این تصاویر که شادی من می خواستم به گسترش است.”

‘رنگ خود را Quaroutine’ است هفته دوم این چالش که در آن تم رنگ-بر اساس و در هر روز از هفته شرکت کنندگان را مجبور به آپلود یک تصویر دفاع از این رنگ خاص مشخص شده است.

در سومین هفته هر روز را به یک عکس قرار داده و با اقبال و یکی را به عنوان تصاویر. در هفته پایانی این تم جذاب ‘حروف در خانه! و شما را مجبور به پیدا کردن آنچه که به عنوان فعالیت پیشرفت می کند.

به دانستن بیشتر در تماس 9487517750 یا 8939119889; ایمیل [email protected] و یا بازدید از www.llacademy.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>