زندگی از طریق شعر منشور

ارشد بازاریاب Ajeesh Venugopalan است forayed به صحنه ادبی با ابهام از زندگییک شعر گلچین. او را در انتخاب نوع آن را به عنوان به ارمغان می آورد یک “ریتم خاصی به زندگی”. او می گوید: “من همیشه شیفته عمیق تر معانی شعر منتقل. به نظر من Kalidas یکی از بزرگترین شاعران; مولانا و جبران را نیز الهام بخش من است.” در مصاحبه با شاعر مذاکرات در مورد “گرسنگی برای کشف حقیقت است.”

Book jacket

خود را به ما بگویید اولین کتاب.

این کتاب یک سفر که در آن من شاعرانه روایت تجربیات من از درک عشق, زنان, زندگی, مسائل اجتماعی, طبیعت و مرگ است. در آن شما پیدا کردن یک مدرسه, دانش آموز, عاشقانه, کالج, دانشجو, یک نژند عصبانی مرد جوان عاشق در, شوهر, عشق به پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ عملی و مرد و بالغ که شورشیان در برابر سیستم آموزش و پرورش و کسی که صدای علل اجتماعی و طبیعت است. در نهایت وجود دارد, تکامل انسان است که درک واقعیت مرگ یک مرد است که متوجه معنای معنویت در آن حس کامل در حالی که نگه داشتن دین از متن.

شما باید در برخورد با افراد مانند بهره برداری از زنان خودکشی کشاورز و فقر آموزش و پرورش, زن foeticide حرا ببر انقراض…

نوشتن برای من است نه, بررسی, تلاش,; آن را به من می آید به طور طبیعی. شعر به عنوان یک هنر در حال مرگ است چرا که ما نمی تمرکز بر آموزش هنر و فلسفه به نسل کنونی. تمرکز آموزش و پرورش برای مدت زمان طولانی باقی مانده است در علم و فن آوری است. پیشرفت در تکنولوژی نیز منجر به کمبود خوانندگان. آنها در حال حاضر مجموعهای از گزینه های که با استفاده از آنها می توانید مصرف اطلاعات به عنوان یک نتیجه, آنها در نهایت ماندن در منطقه راحتی خود را که خطرناک است برای نسل های آینده. اگر سیستم آموزش و پرورش ما با تمرکز بر آموزش هنر ما ممکن است تولید بیشتر دلسوز مردم که ممکن است از بین بردن چالش های است که ما به عنوان یک کشور صورت امروز. خواندن اجازه می دهد تا شما را به ارتباط نزدیک با جامعه فراهم می کند که آگاهی بر علل اجتماعی. من همیشه احساس کرده ام به شدت در مورد چنین مسائل و از این رو آن را دشوار است برای من برای نوشتن چند خط بر روی آنها.

رعایت یک محیط الهام بخش شعر است. چقدر این درست است در مورد شما?

مشاهده کلیدی برای هر هنرمند می شود آن را یک نویسنده رقصنده هر جریان خود را از خلاقیت است. من در نقاط مختلف این کشور به عنوان پدر من کار می کرد برای یک بانک ملى. من سفر کرد با او همراه و تجربه طول و عرض کشور زیبای ما. من خدا را شکر به پدر و مادر من بود و با مهارت های من القا به عنوان بخشی از این سفر به نام زندگی.

آن را دشوار را به تعادل نوشتن با حرفه ای خود را به عنوان یک ارشد بازاریاب?

من پیدا کردن آن را آسان تر به نوشتن شعر از یک رمان است. یک رمان نیاز به اختصاص داده شده و تمرکز آن خطی است در طبیعت. اما من اعتقاد دارم که شعر می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده به دلیل غیر خطی. شما می توانید شروع و پایان هر کجا که شما می خواهم به. از این رو تعادل نوشتن شعر و حرفه ای من بود نسبتا آسان تر است.

نوشتن آلی روند ؟

آن را 100 ٪ آلی روند. پس من یک متولد زبان انگلیسی آن را در زمان زمان طولانی برای من زبان و مهارت های نوشتن به تکامل است. عشق من برای شعر نیز ساخته شده این فرایند آسان تر است.

وجود دارد بیشتر کتاب ها در اینده نزدیک?

من فکر داستان با یک پیام اجتماعی. به اعتقاد من امروز آموزش و پرورش نیاز به یک تحول است.

(ابهام از زندگی توسط Ajeesh Venugopalan; منتشر شده توسط نویسنده کانال; ₹199; در دسترس آنلاین و فروشگاه های کتاب)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>