آزادی دانشگاه استقبال دانش آموزان خود را به عقب به پردیس این هفته با وجود صریح اجتماعی فاصله دستورالعمل از کاخ سفید و وزارت امور خارجه ویرجینیا در میان شیوع کروناویروس.

رئيس دانشگاه جری فالول جونیور, حامیان دیرین از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMnuchin, شومر مختصر مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار coronavirus محرک مقابله شنبه ما شرکت های هواپیمایی تهیه پیش نویس طرح به صورت بالقوه shutdown: گزارش کاخ سفید بازدید CNN و MSNBC برای برش دور از coronavirus جلسه بیشتر, گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه که او تا به حال شده است در گفتگو با شورای مستقل کالج در ویرجینیا برای تعیین چگونه به دانش آموزان اجازه می دهد که می خواستم به بازگشت به انجیلی کالج اونورتر پردیس به انجام این کار در حالی که هنوز هم پس از دستورالعمل ها که قرار داده شده است رو به جلو.

“من در یک کنفرانس تلفنی با کالج های دیگر روسای جمهور و نمایندگان از کالج های خصوصی و ما گوش به آنچه در دیگر مدارس انجام شد” فالول گفت. “بسیاری از آنها پرتاب دست خود را بالا و گفت: آنها فقط می دید و دیگران بودند رفتن به گسترش خود را می شکند. در آن زمان ما در رخصتی بهار, بنابراین ما تا به حال زمان به کار بر روی آن است.”

تبلیغات

وی افزود: “ما فکر بود ‘اجازه دهید آنها را به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم — آنهایی که می خواهند به بازگشت.”

چندین دانشگاه ها, مناطق و در برخی موارد کل ایالات — از جمله ویرجینیا را لغو کلاس برای بقیه سال تحصیلی را در مواجهه با این بیماری همه گیر.

فالول گفت: Richmond Times-Dispatch که جایی بین چند صد نفر به بیش از 5000 دانش آموزان انتظار می رود که در زندگی در آزادی را از خوابگاه به کلاس های دوشنبه از سر گرفته.

“من فکر می کنم ما باید مسئولیت را به دانش آموزان ما — که پرداخت به اینجا که می خواهند به اینجا که دوست دارم آن را در اینجا به آنها توانایی بود با دوستان خود به ادامه مطالعات خود را لذت بردن از اتاق و هیئت مدیره آنها در حال حاضر برای پرداخت می شود و به قطع نکنید کالج خود زندگی” او گفت:.

با وجود این واقعیت است که تقریبا همه آزادی را به کلاس منتقل شده اند حاضر کارکنان و استادان هنوز هم انتظار می رود برای رسیدن به محل کار به عنوان معمول است.

فالول به ذکر است که سالن های غذاخوری هستند و عامل در یک takeout-تنها ظرفیت و کلاس های ویژه ای است که نیاز به ملاقات حضوری مانند آزمایشگاه را پایبند به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم را (D) 10-فرد جمع محدود می کند.

تبلیغات

فالول داده و صدای خود را به تئوری های توطئه در مورد کوروناویروس. قبلا در این ماه در حالی که در فاکس نیوز گفت: “شما به یاد داشته باشید رهبر کره شمالی وعده داده شده ما در حال حاضر کریسمس برای امریکا ؟ بازگشت در ماه دسامبر. می تواند از آن آنها همراه با چین و این که حاضر است ؟ من نمی دانم. اما آن است که واقعا چیزی عجیب و غریب در جریان است.”

او گفت: Times-Dispatch دانشگاه که حفاظت از دانش آموزان با داشتن آنها در محوطه دانشگاه.

“من فکر می کنم ما در یک راه در حال حفاظت از دانش آموزان با داشتن آنها در دانشگاه با هم,” او گفت:. “نود و نه درصد از آنها در سن نه را در معرض خطر و آنها لازم نیست که شرایط است که قرار دادن آنها در معرض خطر است.”

ویرجینیا بیش از 200 تایید موارد COVID-19 و نرتهم روز دوشنبه دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار نزدیک با شروع از روز شنبه هر چند مشخص نیست که چگونه این دستور را تحت تاثیر قرار ،

در حالی که اونورتر دانشگاه به دانشجویان و استادان و کارکنان و دانش آموزان آینده نگر و اعضای خانواده خود را, آن است که بسته به بازدید کنندگان دیگر.

تصمیم به دانش آموزان در دانشگاه باعث می شود آزادی دورافتاده در میان دانشگاه های سراسر کشور است. اکثر مدارس باید در طول بهار خود را می شکند منتقل آموزش آنلاین و آموزش دانش آموزان خود را به بازگشت به خانه.

تپه رسیده به آزادی بود اما با اشاره به این دانشگاه قبل از اظهارات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im