دهلی نو: این یک روز ویژه برای قدردانی شش پزشکان چهار پرستاری افسران و 68 هوایی هند کارکنان که در انجام عملیات تخلیه از سرخپوستان رشته در ووهان چین کانون coronavirus (COVID-19).

نیروی پشت این عملیات در روز دوشنبه دریافت ویژه تقدیر نامه صادر شده توسط نخست وزیر. نارندرا. “قدرت از طریق تنوع بیان می شود در این تلاش جمعی است. این است چگونه شجاعت و ستوده feat از ده پزشک و پیراپزشک کارکنان” در این نامه اعلام کرد. Harsh Vardhan اتحادیه با وزیر بهداشت و رفاه خانواده تیم روساي تیم از پزشکان و پرستاری از افسران Dr RML بیمارستان و Safdurjung بیمارستان که بخشی از این تیم که موفق شد در تخلیه 645 هند شهروندان و هفت Maldivan شهروندان از ووهان در چین در 1 و 2 بهمن ماه سال 2020 است.

“شن عزم و شفقت نمایش داده شده توسط تیم امداد و نجات نشان میدهد که آزمون واقعی از شخصیت نهفته در سختی. در چنین سناریو تخلیه شهروندان هند در پریشانی نه تنها با توجه امداد به کسانی که نجات اما همچنین اطمینان هندی مهاجر مستقر در سراسر جهان است که در زمان بحران تمام ملت می ایستد بصورتی پایدار و محکم ایران. خود را خستگی ناپذیر تلاش الهام بخش هر شهروند برای خدمت به کشور با تعهد و تعهد” در این نامه اعلام کرد.

تقدیر نامه داده شد به آناند Vishal همراه استاد پزشکی Pulin گوپتا استاد طب داخلی SanjeetPanesar استادیار جامعه پزشکی از دکتر Ram منهر Lohia بیمارستان Yogesh چاندرا Porwal استاد و مشاور طب داخلی Rupali ملک استادیار طب داخلی از Safdarjung بیمارستان و Sujata Arya, بهداشت عمومی, متخصص, فرودگاه, سازمان بهداشت, New Delhi. در میان کارکنان پرستاری مانو جوزف Rajnish کومار Ajo خوزه پرستاری افسر SarathPrem از Dr Ram منهر Lohia بیمارستان حروف.

در ضمن Hardeep سینگ پوری وزیر مسئول هواپیمایی کشوری همچنین از تحویل نامه قدردانی به 68 هوایی هند کارکنان که در انجام عملیات تخلیه. یک تخلیه اضطراری عملیات از شهر ووهان اعدام شد توسط خدمه هوایی هند است که با ارسال دو 423-seater B-747 هواپیما برای دو روز متوالی در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 و در 1stof فوریه سال 2020 با وجود آگاه بودن از شدید اوضاع در منطقه است. این عملیات به رهبری کاپیتان آمیتا سینگ مدیر عملیات هوایی هند با 68 عضو هوایی هند. هوا در هند تیم شامل 8 خلبانان 30 خدمه کابین 10 تجاری کارکنان و یک افسر ارشد.

بررسی coronavirus وضعیت در کشور Harsh Vardhan همچنین تعامل با evacuees از ووهان که قرار دارد در ITBP اردوگاه و بسیاری از آنها مرخص شدن به ترک خانه های خود. این را تمام شده یافت می شود منفی از COVID19 خواهد شد و قصد بازگشت به خانه های خود در فاز, دولت گفته است. با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت به عنوان در تاریخ 3,21,375 مسافران از 2996 پرواز و 6,387 مسافران از 125 کشتی های نمایش شده اند. در اطراف 2,571 نمونه در سراسر 15 آزمایشگاه در سراسر هند آزمایش شده اند و تنها 3 نمونه یافت شده مثبت است. “دو نفر در میان این سه موارد مثبت موجود در کرالا مرخص شده و وضعیت یک سوم پایدار است. مرکز تماس ایجاد شده در سطح مرکزی کردم 4,400 تماس که در میان 390 تماس های بین المللی دریافت شده تا کنون. بیش از 360 ایمیل های دریافت شده و پاسخ در COVID19” گفت: Harsh Vardhan.

با توجه به Johs هاپکینز زنده ردیاب بیماری حداقل 71,811 مردم در سراسر جهان باقی می ماند آلوده عمدتا در چین و 1775 نفر فوت کرده اند با توجه به این ویروس مرگبار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im