اجازه دهید بحث خرید; در برو گلم خرید نمایشگاه در Coimbatore

کویمباتور-بر اساس رئا شاه بود و پیمایش از طریق یک وب سایت خرید آنلاین هنگامی که چشمان او قفل شده است و در یک macramé کوسن پوشش در سال گذشته است. “اما آن را بسیار گران قیمت بود و من نمی توانستم آن را ندارند.” پس از 22 سال, آموخته هنر “تماشای یوتیوب آموزش. من فقط می تواند به توقف تا من آموخته اصول. آن نیاز به مقدار زیادی از تمرکز و صبر اما آن است که بسیار انجام به تماشای الگوهای شکل گرفتن می گوید:” رئا که در حال حاضر دارای یک غرفه در برو گلم, خرید, شیوه زندگی, نمایشگاه, برگزار می شود در Suguna Kalyana مندپم. او در حال حاضر به فروش می رساند و کیف و تشک و کوسن را پوشش می دهد کلید های زنجیره ای, زیر لیوانی و بیشتر. رئا را یکی از 100+ اصطبل در نشان می دهد.

در یکی دیگر از غرفه Deepa لاکشمی نشان می دهد خاموش لباس نوزاد و حوله از undyed و کتان غیر سفید پنبه ای است که او منابع از تیروپور. او همچنین قابل استفاده مجدد پوشک های پارچه ای. “این خواهد شد که foldable درج و ضد آب با پوشش لاستیکی لایه. آن را به خورشید خشک شده و می تواند برای یک سال,” او می گوید.

Cloth jewellery boxes

جعبه جواهر با پوشش رنگارنگ ابریشم و Kalamkari ساخته شده توسط B M کومار از ارد جذب بسیاری از بازدید کنندگان. “من شده اند انجام این کار از سال 2002. من را قاب با مقوا و تزئین آن را با پارچه. آن را درون محفظه برای گوشواره و النگو و حلقه و گردنبند,” او می گوید. آنها قیمت از ₹100 به ₹1000. او طول می کشد سفارشات از جواهرات و customises جعبه با آرم خود را. “من می تواند حدود 100 جعبه کوچک در یک روز. اگر اندازه بزرگتر است من می توانید 25,” او می گوید.

Finger Puppets

در حیوانی انسانی, جامعه, غرفه, آهن ربا یخچال مدالها گیاهی صابون و عروسک های ساخته شده توسط داوطلبان و به خوبی wishers بر روی صفحه نمایش هستند. محدوده قیمت از ₹20-₹100 “تمام درآمد حاصل از این فروش را به رفاه حیوانات می گوید:” Heena Acharya از جامعه است.

اطلاعات شما می توانید با استفاده از

  • این نسخه 25 برو گلم خرید خواهد شد و تا فوریه 2. این نمایشگاه خواهد بود و باز از 10:30 صبح به بعد
  • @Suguna Kalyana مندپم, اوینشی جاده
  • ورود رایگان است. دکه مواد غذایی در دسترس هستند.
  • تماس 9344833872 برای اطلاعات بیشتر

بازدید کنندگان دریافت راهنمایی در مورد یک ظاهر طراحی شده در Rakshantha Luniya فروشگاه. “من همچنین به رایزنی های که در آن من به مردم کمک کند را انتخاب کنید چه چیزی را می پوشند,” او می گوید. Rakshanta اتمام دوره در مدیریت مد از کالج لندن از مد و ویترین مجموعه ای از هند غربی لباس مانند jumpsuits پلازای شلوار و محصول تاپ. “این طرح است. من سفارشی کردن هر قطعه به تناسب مشتری نوع بدن. من هم یک Instagram صفحه به نام Mohrupi جایی که من سفارشات,” او می گوید.

Prabhakaran مجموعه از پنبه و ابریشم ساری بافته شده توسط بافندگان از Coimbatore ارد و تیروپور. نشان من آبی ساری, او می گوید: “این یکی ساخته شده توسط بافندگان از ستهیمنگلم است و برای ₹6500. ابریشم ساری با Ikat چاپ در رواج در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>