LeBron James’ 40 بهترینها صهیون Williamson می فرستد لیکرز گذشته پلیکان

LeBron James تا به حال 40 امتیاز و هشت ریباند در حرفه دیدار با صهیون ویلیامسون در حالی که پیشرو لیکرز به ششم خود را مستقیما پیروزی 118-109 بیش از نیواورلئان در لس آنجلس در روز سه شنبه شب.

آنتونی دیویس تا به حال 21 امتیاز و 14 ریباند به باقی می ماند بدون شکست در سه دیدار با تیم سابق خود در این فصل است.

در لیکرز’ اولین بازی پس از یک عاطفی یادبود کوبه برایانت در مرکز استیپلز در دوشنبه جیمز باز کردن یک مسابقه نزدیک با بازگشت به عقب سطل در حاشیه با حدود سه دقیقه باقی مانده است. دنی سبز مهر و موم شده آن را برای لس آنجلس با پنجم 3-اشاره گر با 51 ثانیه بازی.

ویلیامسون به حال 29 امتیاز و شش ریباند در حرفه matchup با جیمز و دیویس سلف خود را به عنوان پلیکان’ محور. او در 13 بازی NBA, Williamson, گل حداقل 20 امتیاز برای نهمین بار متوالی موفق اما تنها یک هدف زمینه در سه ماهه چهارم.

براندون Ingram تا به حال 34 امتیاز در برابر تیم سابق خود, اما فقط شش در آخرین دوره به عنوان نیواورلئان از دست داده و برای دومین بار در هفت بازی.

ویلیامسون بود و هنوز هم مجروح برای پلیکان’ برای اولین بار دو جلسه از فصل با لیکرز اما شماره 1 به طور کلی انتخاب را به اولین در هالیوود به عنوان سرگرم کننده به عنوان هر کس امیدوار بود. ویلیامسون به حال چندین چشمگیر dunks در طبقه معمول خود بازی و تنها شش نفر از دست رفته ناپاک عکس های او را نگه داشته و از فراتر شخصی خود را به بالا از 32 امتیاز.

دیویس پیشرو گلزن و rebounder در نیواورلئان تاریخ حق رای دادن. او رفت 6-برای-21 از میدان عدم نمره 40 امتیاز در مقابل پلیکان برای اولین بار.

ساق پوش, جوراب توپ تا به حال 10 امتیاز هشت کمک و هشت ریباند و جاش هارت به ثمر رساند سه امتیاز در دوم خود را بازگشت به صورت لیکرز که داد و ستد آنها را به نیواورلئان همراه با Ingram برای دیویس.

سلتیکز 118 تریل بلیزرز 106: Jayson Tatum تا به حال 36 امتیاز از جمله حرفه ای-بالا هشت 3-اشاره گر و بازدید از بوستون ضرب و شتم پورتلند. Jaylen قهوه ای اضافه شده 24 امتیاز برای سلتیکز.

تاتوم به حال 26 امتیاز در نیمه دوم به عنوان سلتیکز ساخته شده است 19-نقطه سرب در سه ماهه چهارم. تریل بازی بدون All-Star Damian Lillard, نمی تواند نگه داشتن سرعت. CJ McCollum تا به حال 28 امتیاز و 10 کمک برای Trail Blazers. حسن وایتساید اضافه شده 18 امتیاز و 19 ریباند.

قطعات 115 پیستون 98: Jerami گرانت به ثمر رساند حرفه ای بالا 29 امتیاز و نیکولا Jokic تا به حال یک فصل-بهترین چهار دزد برای کمک به سالم دنور پیروزی در خانه است. در 40-18 از قطعات گره خورده خود را به بهترین شروع را از طریق 58 بازی در NBA تاریخ حق رای دادن. Derrick Rose and Christian چوب هر حال 20 امتیاز برای دیترویت.

دیگران 108, رپتورز 97: Giannis Antetokounmpo تا به حال 19 امتیاز و 19 ریباند Khris منچستر به ثمر رساند 22 امتیاز و بازدید از میلواکی ضرب و شتم تورنتو در یک رقابت بین تیم های برتر در کنفرانس شرق. NBA-پیشرو دلار برنده پنجمین مستقیم و 18 از 20. پایین 12 امتیاز در اواخر سه ماهه دوم با دلار بسیج به ضرب و شتم رپتورز در اولین بازی خود در تورنتو پس از از دست دادن بازی 6 از نهایی کنفرانس شرق است. پاسکال Siakam به ثمر رساند 22 امتیاز برای رپتورز.

تندر 124 بولز 122: دنیس شرودر به ثمر رساند 21 امتیاز و یک بازی دفاعی در سه ماهه چهارم, کمک به بازدید از شهر اوکلاهما برنده چهارم آن راست بازی. شهر اوکلاهما منفجر 24-نقطه منجر شود اما بهبود در زمان برای به دست آوردن آن نهم مستقیم پیروزی در جاده شکستن تندر رکورد. گاو تلف اجراهای ستاره ای از ژاک LaVine و rookie رزرو Coby سفید. LaVine به ثمر رساند 27 از 41 امتیاز در نیمه دوم و سفید تا به حال شخصی-بالا 35 در سومین مستقیم بازی بیش از 30 امتیاز.

پیسرز 119, اورلئانز 80: Domantas Sabonis تا به حال 21 امتیاز و 15 ریباند و نه کمک به سرب میزبان ایندیانا بیش از شارلوت. پیسرز bounced بازگشت از یک فوران چاه نفت در تورنتو برای سومین پیروزی در چهار بازی. مایل پل به ثمر رساند 17 امتیاز برای اورلئانز.

به طور خلاصه: فیلادلفیا گارد بن سیمونز را از دست ندهید حداقل دو هفته بیشتر با مسائل عصبی در کمر. … ممفیس rookie به جلو کلارک براندون او صدمه دیده حق عضلات چهار سر ران و خواهد بود دوباره ارزیابی در دو هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>