یک فیل اسباب بازی در تازه-roused گرد و غبار. یک پلنگ امتداد languidly در یک درخت. وجود دارد بسیاری از بصری گنجینه های که بهار به ذهن اشاره عکاسی حیات وحش. در عین حال بیشتر جهش در کلماتی مانند landcape, سفر, خیابان, پرتره, مواد غذایی و یا عروسی. وجود دارد هیچ محدودیتی برای انواع تصاویر و خلق و خو و حقایق است که می تواند گرفته شده توسط لنز و تفاوت بین آنها نیست, همیشه روشن.

در حالی که ما نه برای لحظه ای لوکس به گام و سعی کنید دست ما در آنها ما می توانید به نظاره نشست و یاد بگیرند کمی و مارول در آثار برخی از هند بهترین و شناخته شده ترین عکاسان در حالی که در آن است. مدرس وبلاگ نویسان عکس را در کنار هم آورده 15 انجام شده و عکاسان را به لحن از خانه های خود در شهرهای مختلف برای یک روز, رویداد, جایی که آنها خواهد بود تعامل نشان دادن و آموزش زنده در Instagram. Srivatsan Sankaran بنیانگذار مدرس عکس وبلاگ نویسان به ما می دهد یک مقدمه به برخی از برجسته نام خود را در صف:

“Sudhir Shivaram یکی از محبوب ترین عکاسان حیات وحش در هند است. تصاویر او قابل توجه خود را از لحاظ فنی پیچیده و خاطره انگیز, شخصیت, تولید مناسب خلق و خو به حرکت بینندگان” آغاز می شود Srivatsan “او مبارزات برای حفاظت از حیات وحش در سراسر جهان آزادانه خود را بار ها و تصاویر به منظور بالا بردن آگاهی است. او همچنین در مورد کار خود و دولت از حیات وحش به افراد جوان در سراسر جهان به امید پیروزی تعهد خود را به این علت است. او همچنین یکی از نام تجاری بازارچه های کانن و عضو موسس غیر انتفاعی عکس های سایت هند طبیعت watch.”

حفاظت از محیط زیست است که به وضوح یک موضوع مشترک برای تعدادی از حیات وحش و طبیعت از عکاسان هستند که بخشی از این مسابقه دو ماراتون. “Saurabh دسای گجرات-بر اساس طبیعت, عکاس, در حال حاضر تاسیس رسانه های خود را تولید خانه 50mm تولیدات رسانه ای و انتشار یک کتاب میز قهوه به نام بصری شعر – هنر عکاسی طبیعت. او برنده های متعدد ملی و بین المللی تمجید و تا به حال کار خود را منتشر شده بر روی سیستم عامل مانند SAEVUS, پناهگاه, Asia, National Geographic و عکاسی بهتر.

[چنای بر اساس] Rathika Ramasamy توسط یک عکاس حیات وحش. او دریافت کرده است تمجید برای عکس های خود شده است و به نام “اولین زن هندی به اعتصاب شهرت بین المللی به عنوان یک عکاس حیات وحش’,” نبرده Srivatsan.

آن را همه چیز در مورد طبیعت ، ماراتن نیز از ویژگی های محبوب آشپزی عکاس Ambica Selvam از بنگلور, مستند عکاسان Saurabh Chatterjee از حیدرآباد و Sanak روی Choudhury از کلکته motorsport عکاس Ankit شارما از بمبئی و هنر و عکاس عروسی Saurabh دسای از وادودارا در میان دیگران. نیازی به گفتن نیست هر طاقچه رده نیاز به یک مجموعه خاص از مهارت ها و برخی از ویژگی های knowhow به تسلط در طول زمان و با تمرین.

کامل صف

 • Radhika Ramasamy – Wildlife photographer – چنای
 • Hari Menon – سفر عکاس – کوچی
 • Sudhir Shivram – حیات وحش عکاس – بنگلور
 • Jassi Oberai – پرتره/فرهنگ عکاس – دهلی نو
 • Debarshi Duttagupta – چشم انداز عکاس – کلکته
 • Ambica Selvam – آشپزی عکاس – بنگلور
 • Ganesh Bagal – عروسی/ سفر عکاس – پونا
 • Mahesh – Vlogger – Coimbatore
 • Sanak روی Chaoudry – عکاس مستند – کلکته
 • Saurabh دسای – Fine Art photographer /عروسی فیلمساز-عکاس – وادودارا
 • گورو Charan – عکاس خیابانی – بنگلور
 • Saurabh Chatterjee – سفر و عکاس مستند – حیدرآباد
 • Neeta Shankar – عکاس عروسی – بنگلور
 • Ankit Sharma – Motorsport عکاس – بمبئی

“ما خواهد شد بحث در مورد خود را از نوع کار و سبک را به چالش می کشد و چند ویژگی های راهنمایی. آن است که ترکیبی از هر دو کارگاه آموزشی و بحث و البته هر کس می خواهد یادگیری از کارشناسان می گوید:” Srivatsan و اضافه میکند: “این ایده تمام پشت این جلسه به ایجاد انگیزه در مردم برای کشف علاقه خود را از بسیاری از clued در مورد این زمینه است. مبتدیان بهره مند خواهند شد, پس از آن کمک می کند تا به درک منافع خود در عکاسی است.”

و چگونه خواهد کل رویداد کار می کند ؟ آن را ساده می گوید: Srivatsan “ما 16 عکاسان و بنابراین وجود خواهد داشت 16 جلسه است. هر عکاس خواهد شد صرف نیم ساعت به صورت زنده در تعامل با پنج تا 10 دقیقه فاصله در بین جلسات. ما در حال انجام کل جلسه زندگی می کنند و بدون هر گونه وقفه.” عکاسان نمی توان دست زدن به همه چیز او می افزاید: “سه دانشجوی سفیران خواهد شد میزبانی زنده فعل و انفعالات پس از آن مفید خواهد بود برای آنها و دو از تیم من خواهد بود بخشی از میزبانی به عنوان به خوبی.”

استفاده از آن همه در حال حاضر است که شما مجبور به نشستن در تمام طول آن. “بله مردم می توانید انتخاب کنید به دنبال یک یا دو جلسه با توجه منافع خود” نشانه های خاموش Srivatsan.

پان هندی عکاس تعامل ماراتن برگزار خواهد شد در آوریل 5, از 9.30 صبح تا 9.30 pm در Instagram رسیدگی @madrasphotoblogs.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im