نمایندگان مجلس با ابراز خوش بینی در مورد چهارم coronavirus بسته امداد

آمریکا ابراز خوش بینی روز شنبه که مذاکره کنندگان هستند و حد عالی رساندن در یک معامله را برای یک چهارم coronavirus امداد بسته است. منابع متعدد با آگاهی از این مذاکرات گفت: این تپه که تعدادی از نمایندگان مجلس انتظار می رود به بازگشت به واشنگتن به عنوان اوایل هفته آینده در راستای حرکت در این قانون.

“آنها در حال نزدیک شدن به یک معامله” یک نماینده مجلس ایران گفت که رای به عنوان به زودی به عنوان جمعه بود نه خارج از قلمرو امکان.

در حالی که مذاکره کنندگان تلاش کرده اند به اعتصاب یک معامله یک منبع آشنا با این مذاکرات گفت: آنها پیش بینی توافق شامل بودجه اضافی برای چک Protection Program (PPP) بودجه برای بیمارستان های روستایی و تست اضافی. این منبع اشاره کرد از آن همه باقی می ماند در شار.

تبلیغات

PPP در خاص شده است یک نقطه کانونی برای چهارمین coronavirus بسته بندی به عنوان برنامه ایجاد شده برای ارائه بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در میان همه گیر زد پول پنج شنبه با توجه به هجوم زیادی از برنامه های کاربردی برای تسکین.

اما حتی اگر یک معامله نیست بیا با هم در چند روز آینده آن را به احتمال زیاد تعداد قابل ملاحظه ای از توافق قانونگذاران را به پرواز بازگشت به منطقه در تلاش برای فشار دموکرات ها را به یک لایحه به کف این منبع گفت.

“ما فکر می کنیم که جمهوری خواهان هنوز هم برای بازگشت به فقط سعی کنید و قرار دادن برخی از فشار بر Dem رهبری را به رای دادن به کسب و کار کوچک امداد و بدست آوردن چیزی انجام می شود” این منبع گفت.

دموکرات ها نیز ابراز شده است که آنها احساس آنها در حال نزدیک شدن به در آینده به یک توافق است.

“من شخصا هنوز هم فکر می کنم روز شنبه خواهد بود نی نی زود ما را به بازگشت. من شرط می بندم در چهارشنبه یا پنجشنبه. اما ما در” یک دموکرات عضو هیل گفت:.

تبلیغات

“من خوشحالم که به گزارش ما شده اند درگیر در مذاکرات دو حزبی ما موقت قانون و پیشرفت ما تشویق” پلوسی گفت: “سلام همکار” نامه.

“ما همچنین در حال کار بر مراقبت 2 برای آماده شدن برای مسیر پیش رو برای حمایت از زندگی و معیشت مردم آمریکا. آن شناخته شده است که کلید برای باز کردن اقتصاد ما این است که تست, درمان, تماس, ردیابی و قرنطینه.”

اما دیگر عضو ارشد دموکرات منابع انداخت آب سرد در مفهوم توافق نامه گفت: جمهوری خواهان باید مایل به ارائه بودجه اضافی برای دولت های ایالتی و محلی.

“پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند به 30 میلیون دلار به یک steakhouse اما کمک نمی خواهد ما سبب شیوع متحده ؟ فرمانداران باید تا به حال به مرحله و منجر چون ما یک feckless خالی کت و شلوار در کاخ سفید است. به رها کردن آنها را در حال حاضر بی وجدان,” دموکراتیک منبع گفت.

حتی اگر مذاکره کنندگان اعتصاب یک معامله یک منبع ارشد با دانش اشاره کرد آن است که بعید است که آنها قادر خواهد بود به تصویب قانون از طریق اتفاق آراء موافقت و اشاره کرد که چگونه تشکر. توماس Massieتوماس هارولد MassieTop جمهوریخواه صدای شک و تردید از تغییر حکومت اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری از راه دور رای گیری را بیشتر تضعیف تمدن سنا نتواند در مهلت اما مذاکرات وام رفتن بیشتر (R-Ky.) به نام برای کنگره برای بازگشت به واشنگتن به تصویب سوم coronavirus امداد لایحه.

“من فکر می کنم ما به ناچار باید به برخی از مردم وجود دارد اگر وجود دارد یک معامله به دلیل Massie خواهد شیء” این منبع گفت.

Al ویور کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>