آخرین گروه از دانشگاه استنفورد فوتبال استخدام شامل 275 پوند مقابله با

چون اکثر دبیرستان بازیکنان فوتبال در حال حاضر ثبت نامه های خود را از قصد به کالج ها در طول دوره امضای در ماه دسامبر سنتی مارس امضای بعد ندارد تقریبا به همان اندازه تاثیر آن را به عنوان یک بار بود. هنوز دو تا از منطقه خلیج را در سه بخش برنامه های اضافه بازیکنان چهار شنبه.

استنفورد اعلام کرد امضای چهار بازیکن بزرگترین آنها 6-پا-8, 275 پوند مقابله با جیمز Pogorelc از بریستول (Va.)بالا. چهار signees ضربه سر مربی دیوید شاو را جذب کلاس از 22 بازیکن را به 26.

San Jose State امضا پنج بازیکن از جمله سررا بالا گیرنده گسترده ترنس Loville برادرزاده سابق 49ers در حال اجرا پشت Derek Loville. سر مربی نفت برنت برنان استخدام در کلاس افزایش یافته و به 21 بازیکن از جمله کارفرمایی نیک Starkel “گراد” انتقال از آرکانزاس که شروع به خود را در کالج حرفه ای در تگزاس A&M.

سر مربی جاستین فروردین 25-man کلاس در کال همه امضا شده در ماه دسامبر.

— استیو کرون

• ایالتی آریزونا نام سابق Cincinnati Bengals سر مربی ماروین لوئیس و آنتونیو پیرس به عنوان co-دفاعی هماهنگ کننده زیر سر مربی هرم ادواردز.

NHL: Chris Kreider و Mika Zibanejad گل در شش دوم span اواخر در دوره اول و میزبان نیویورک رنجرز ضرب و شتم تورنتو افرا برگها 5-3. … چارلی McAvoy به ثمر رساند 1:19 به وقت اضافه به بازدید از بوستون برونز 2-1 برنده بیش از Chicago Blackhawks.

هاکی زنان: Hilary Knight تا به حال یک هدف و کمک به ایالات متحده و کانادا را شکست داد 3-1 در ونکوور, بریتیش کلمبیا, در چهارمین بازی از سری رقابت. سری که ایالات متحده منجر 3-1 نتیجه گیری روز شنبه در آناهایم.

کوبه افتخار: Rieti, اولین بار, ایتالیایی, تیم بسکتبال که کوبه برایانت پدر جو برایانت بازی بازنشسته لیکرز’ گارد شماره 24 نیوجرسی در یک pregame مراسم است. جو برایانت ساخته شده خود را, ایتالیایی, بسکتبال اولین بار در سال 1984. کوبه 6 بود در آن زمان. جو برایانت در ادامه به بازی برای سه تیم دیگر در ایتالیا و کوبه بزرگ در کشور تا زمانی که در حال حرکت به پنسیلوانیا برای دبیرستان.

کوبه برایانت درگذشت ماه گذشته با 13 سال دختر قدیمی, Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در نزدیکی اسلام آباد (لس آنجلس).

فوتبال: Son Heung-حداقل در اواخر مجازات امن تاتنهام پیشرفت در FA Cup عقد 3-2 پیروزی بر ساوتهمپتون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر