لاس وگاس شهردار می گوید: “کویر گرما” را آهسته coronavirus قرار دادن شهر در خط مقدم’ از دهانه

لاس وگاس شهردار کارولین گودمن (من) می گوید: او شهر خواهد بود قادر به بازگشایی از coronavirus تعطیلی به دلیل منطقه “کویر گرما” و “منحصر به فرد اقتصاد است.”

“اگر چه آن شده است به وضوح مشخص به عنوان اثر که شدید گرما را بر روی ویروس فرض بر این است که آن را جلوگیری از شدت آن,” گودمن در توییتر نوشت. “ما تابستان داغ همراه با منحصر به فرد ما اقتصاد ما را وادار به در خط مقدم امریکا ‘بازگشایی.'”

تبلیغات

او در ادامه گفت: “لاس گیاهخواران هوشمند و شجاع است. ما نیاز به عمل می کنند ، و ما خواهد شد. آنچه من از این است که برادران و خواهران ما در سراسر امریکا دولت در شهرستان کرسن سیتی و واشنگتن و ما سالم و پر جنب و جوش رایگان مطبوعات ما نشان می دهد هر دو را دوست دارم و به عنوان حمایت از ما, عاقلانه, بازگشایی آمریکا در شهر…برای رفاه همه ما است.”

گودمن استدلال به بازگشایی این شهرستان با توجه به همه گیر را ضربه به صنعت گردشگری پژواک استدلال از دیگر رهبران خود را باز متحده و شهرستانها در روزهای آینده.

او استدلال که گرما کمک خواهد کرد که جلوگیری از شیوع کروناویروس می آید یک روز پس از مقامات در کاخ سفید coronavirus نیروی کار جلسه ارائه نتایج یک مطالعه نشان داد که این ویروس رو به وخامت سریع تر زمانی که در معرض دماهای بالاتر و رطوبت. اما پیدا کردن به سرعت درو شک و تردید از دیگر کارشناسان در رسانه های اجتماعی و تلویزیون کابلی با توجه شیوع بیماری در تعدادی از مکان هایی با آب و هوای گرم مانند سنگاپور و برزیل.

تبلیغات

یک مطالعه توسط محققان فرانسوی در اوایل این ماه نیز در بر داشت که این ویروس قادر به زنده ماندن در 140 درجه فارنهایت درجه حرارت به طور معمول استفاده می شود برای ضد عفونی کردن آزمایشگاه های تحقیقاتی. ملی آکادمی علوم پنل همچنین هشدار داد کاخ سفید در اوایل ماه آوریل که در تابستان آب و بعید است که به طور قابل توجهی آهسته گسترش این ویروس در ابتدا معتقد بودند.

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauciآنتونی FauciGOP سناتور: “ما راه پشت در coronavirus تست کند علم بهتر است, علم یک شبه مراقبت های بهداشتی: Fauci می گوید ما نیاز به به طور قابل توجهی سطح شیب دار بالا’ تست | نزدیک به 3 میلیون نیویورکی ممکن است ویروس آنتی بادی | تهمت ميگيرد که مبارزه بیشتر است گفت که او می بیند نشانه های این ویروس ممکن است به نظر می رسد فصلی اما گفت: کاهش تلاش ها هنوز هم لازم است برای جلوگیری از تکرار در پاییز.

“من فکر می کنم آن را به خوبی ممکن است” عود فصلی Fauci گفت: در ماه گذشته. “و به همین دلیل من می گویم این است که آنچه که ما در حال شروع به دیدن در حال حاضر در نیمکره جنوبی در جنوب آفریقا و در نیمکره جنوبی کشور است که ما با داشتن موارد هستند که ظاهر می شود به عنوان آنها را در فصل زمستان است.”

گلدمن فشار برای بازگشایی لاس وگاس نیز می آید پس از یک مجادله و مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر در اوایل این هفته که در آن او به نام قمار بازگشایی اما گفت: مسئولیت می افتد در کسب و کار برای اطمینان از آن انجام شود در یک شیوه ای امن.

“من دریافت ضرر و زیان مالی مردم رنج می برند که افتضاح است اما شما تشویق صدها نفر از هزاران نفر از مردم در آینده, وجود, سیگاری, نوشیدن, لمس کردن اسلات ماشین آلات تنفس و گردش هوا و سپس بازگشت به خانه متحده در سراسر آمریکا و کشورهای سراسر جهان است. نیست که صدا مانند یک ویروس پتری دیش?” کوپر خواسته.

“این برای تلفن های موبایل مثل شما که در جنجال آفرینی,” گودمن ضربه به عقب قبل از بعد گفت: از ایمنی کارکنان: “شما در حال صحبت کردن بیماری است. من صحبت کردن در زندگی و زندگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>