لاس وگاس فرودگاه می بیند بیش از 2 متر کاهش مسافر در ماه مارس در میان coronavirus خرید اینترنتی

لاس وگاس’ McCarran International Airport, یکی از شلوغ ترین فرودگاه در کشور سرویس 53 درصد کمتر پرواز در ماه مارس این سال از آن را در ماه مارس سال 2019 به عنوان coronavirus همه گیر به شدت فلج صنعت هواپیمایی.

اطلاعات منتشر شده توسط این فرودگاه در این هفته نشان داد که 2.3 میلیون کمتر مسافران سوار پرواز در ماه گذشته با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

خطوط هوایی جنوب غربی غالب حامل در فرودگاه سرویس 1.6 میلیون لاس وگاس آگهی در مارس 2019. این راهپیمایی که تعداد کاهش یافته و به حدود 600,000 مسافران است.

تبلیغات

با توجه به شرکت هواپیمایی آن را تنها کار 2,000 پروازهای روزانه در ماه مه کمتر از 60 درصد آن را معمول عامل ظرفیت.

با توجه به عدم وجود پرواز در آمدن و رفتن, McCarran International Airport, به طور کامل توقیف دو از آن concourses در اوایل ماه آوریل.

“به عنوان مسافر فعالیت کاهش یافته است McCarran مقامات به طور مستمر ارزیابی فرودگاه زیرساخت و عملیات برای شناسایی راه هایی برای به حداکثر رساندن بازده و پیاده سازی صرفه جویی در هزینه اقدامات” فرودگاه گفت: با توجه به این مقاله است.

در حالی که برخی از کشورها مانند گرجستان شروع به بازگشایی اقتصاد خود را از سفر ممنوع در ایالات متحده هنوز هم در بخش های زیادی از جهان از جمله چین و اروپا است.

خطوط هوایی دلتا که مبتنی بیش از 650 از آن هواپیما گزارش کرده است که تعداد مسافر هنوز هم پایین 95 درصد از آنچه که آنها معمولا برای این زمان از سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>