لندرور دیسکاوری اسپرت جدید از پلت فرم

یک جراحی کشیدن صورت به طور کلی شامل یک ماشین دریافت چند لوازم آرایشی و بهداشتی و ارتقاء تجهیزات و در برخی موارد حتی یک موتور جدید. اما تغییرات به روز رسانی 7-صندلی SUV بسیار گسترده است. اواسط چرخه به روز رسانی نه تنها در آورده تجدید نظر یک ظاهر طراحی شده بیشتر تجهیزات و BS-VI-سازگار با موتورهای اما همچنین یک پلت فرم جدید. کشف ورزشی است که در حال حاضر بیمه های با حق بیمه جدید عرضی معماری — همان پلت فرم است که زیربنای نام تجاری جدید Range Rover Evoque.

Land Rover Discovery Sport gets a new platform

برداشت اول

در نگاه اول به روز رسانی به نظر می رسد بصری. مدل اولیه مشخصات و طراحی بسیار آشنا است; اما وجود عناصر مشابه به آنهایی که در بزرگتر اندازه, کشف, به خصوص در اطراف جلو — سپر در حال حاضر نرم و صاف تهاجمی تر و خیلی بیشتر دور به آن حداقل بصری. دیده می شود در اینجا این است که ورود به سطح S نوع که می شود یک تلفظ نقره skid plate با پايبندي claddings در اطراف لبه و دو طرف. این پنجره مشبک است که در رنگ های مشابه سایه نقره ای و ورزشی معمولی لندرور لانه زنبوری طراحی شده است. چراغ پیشانی نگاه واضح تر شبیه به آنهایی که در بزرگتر کشف جدید LED در طول روز در حال اجرا چراغ و چراغ روشنایی استاندارد در انواع. تغییرات به سمت عقب و حداقل است. اما آن را می شود چرخ های جدید و به روز شده سپر ورزشی مجموعه ای از جدید دم چراغ-چراغ های با جزئیات عناصر روشنایی.

تغییرات در داخل

آن است که در داخل آن است که تغییرات واضح است. برای شروع روتاری-دستگیره انتخاب دنده رفته است با جایگزین سنتی اهرم. شما همچنین باید یک بزرگتر و بسیار بهتر به دنبال مات-تمام نرم لمسی داشبورد با باز کردن منافذ چوب را درج می کند. نیز وجود دارد یک بزرگ 10.0-اینچ صفحه نمایش لمسی با نام تجاری رابط کاربری جدید و براق و سیاه در مرکز کنسول که خانه های کنترل آب و هوا و حالت درایو توابع. در حالی که بالا مشخصات نوع یک به طور کامل دیجیتال خوشه ابزار پایه S نوع می شود یک بخش دیجیتال بخش آنالوگ خوشه که به نظر می رسد مانند یک بیت از یک چاره اندیشی موقت در ابتدا اما در واقع به خوبی اجرا شده است. این نوع نتواند در ‘ClearSight’ عقب-مشاهده دوربین و صفحه نمایش آینه بسته اما لندرور نگه داشته است ویژگی های مانند عظیم پانوراما sunroof و طراحی درب عقب اتومبیل.

Land Rover Discovery Sport gets a new platform

یکی از اصلی تساوی از لندرور دیسکاوری اسپرت شده آن 7-صندلی طرح و در ادامه به مدل به روز شده. اما در حالی که وجود دارد این است که یک مقدار مناسب و معقول از فضای صندلی عقب ارائه می دهد کمی کمتر زیر ران پشتیبانی می کند. همچنین صندلی — هر دو جلو و عقب — آیا بیش از حد سفت و فقط احساس می کنم به عنوان با شکوه به عنوان برخی از رقبای خود است. ردیف سوم این است که بهترین این سایت متعلق به هر دو برای کودکان و یا برای سفرهای کوتاه به عنوان تنها وجود دارد نه به اندازه کافی فضا برای یک فرد بالغ را به راحتی صرف یک مقدار طولانی از زمان وجود دارد.

لندرور به روز شده کشف ورزشی با مجموعه ای از BS-VI-سازگار 2.0 لیتری بنزینی و دیزلی. واحد ما در اینجا D180 که باعث می شود 180hp و 430Nm گشتاور. اولین چیزی که شما متوجه مورد این موتور است که چگونه NVH سطوح به طور قابل توجهی پایین تر در حال حاضر. در حالی که هنوز هم وجود دارد برخی از gruffness و آن واقعا نمی تواند مطابقت با سطح پالایش از اتومبیل های آلمانی, آن است که بهبود بیش از پیش از کشف. موتور جفت است به یک 9-سرعت مبدل گشتاور که در حال حاضر بیشتر پاسخگو نسبت به آنچه در آن بود و قبل از آن — هر دو در درایو و حالت ورزشی. اگر شما راست پا است و نور به اندازه کافی Discovery Sport خواهد بود خوشحال به کروز در اطراف در 9 دنده در سرعت های پایین به عنوان 80kph چیزی دیگر Suv ها با عنوان بسیاری از چرخ دنده ها انجام نمی. که گفت: هنگامی که شما پین ساسات کردن و جویدن از طریق revs قدرت تحویل شروع به قطع و نه به سرعت با یک کمی ناامید کننده پایان عملکرد بالا.

Land Rover Discovery Sport gets a new platform

تفاوت در دست زدن به

اگر شما صرف برخی از زمان در پشت چرخ از پیش کشیدن کشف, ورزش, شما متوجه تفاوت در حمل و نقل. این فرمان به شما می دهد اعتماد به نفس در گوشه و هر چند از آن است که کمی در طرف سنگین تر است که ممکن است کمی خارج از قرار دادن شهری به کاربران. کیفیت سواری بیش از بسیار بد و خراب جاده ها قابل توجه است و آن بالشتک از بدترین جاده های هند خوبی است. در سمت تلنگر, SUV, انتخاب کنید تا لبه های کوچک و تا حدودی شکسته امتداد; و نیز وجود دارد قابل تشخیص بدن رول در حالی که تغییر خطوط و یا پیچ سخت است.

باعث می شود یک مورد قوی برای خود

پس این به روز رسانی بزرگ به اندازه کافی برای شما را به اطلاع? بله SUV قطعا نشان می دهد که بهبود قابل توجه بیش از پیش کشیدن Discovery Sport. موتور خود را پالایش است که هنوز هم کردن علامت در مقایسه با رقبای خود و دست زدن به آن تیز است; اما آن را ارائه می کند یک نگاه معاصر کابین بسته بندی شده با تکنولوژی (به خصوص R-پویا نوع) این گزینه به صندلی هفت در خرج کردن و البته اگر شما قصد دارید, توانایی رفتن به خارج از جاده با سهولت نسبی. چه تر است, با قیمت گذاری که رهبری بسیاری از رقبای خود را کشف, ورزش, کشیدن می کند و یک مورد قوی برای خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>