دهلی نو:
آرامش در قوانین اجازه می دهد تا تمام مشترکان به برداشت بخشی از کارکنان خود صندوق اندیش (EPF) پس انداز برای زنده ماندن covid-19 بحران ممکن است دستیابی به نتیجه مورد نظر با کمتر از یک نفر از هر دو EPF حساب بودن KYC-سازگار است. برای کسانی که بدون KYC انطباق برداشت PF پول خواهد بود وظیفه دست و پا گیر و نیاز به حمایت محل کار خود را.

تنها 44.73 درصد از مجموع جهانی شماره حساب (UANs) را کشت و بانک Aadhaar شماره UANs با سازمان خود را شناسایی و تصدیق آن را از طریق امضای دیجیتال با توجه به داده های رسمی reviewed by نعناع. این بذر و احراز هویت الزامی است با توجه به قوانین جدید برداشت PF پس انداز سریع تر و بدون کارفرمایان دخالت. تا کنون کارکنان اندیش صندوق سازمان (EPFO) صادر کرده است 170.3 میلیون UANs به آن مشترکان هر دو فعال و غیر فعال.

کار وزارت اجازه داده است EPFO مشترکین به برداشت 75 درصد از پس انداز خود را و یا تا حداکثر سه ماه ابتدایی پرداخت و dearness کمک هزینه هر کدام که کمتر است برای نرم کردن ضربه از covid-19 شیوع.

بازنشستگی مدیر صندوق گفته بود در روز یکشنبه است که به آن “ابداع یک سیستم خودکار حل و فصل دعاوی از طریق ما متمرکز سرور در رابطه با تمامی این اعضا که KYC داده است به طور کامل به روز شده و سازگار است. این است برای رفتن به یک تغییر پارادایم در ادعای شهرک که در آن ادعا می شود ممکن است به حل و فصل در 3 روز”.

به طور کلی 43.73 درصد از UAN حساب KYC-سازگار اما در حداقل یک دوجین دفاتر منطقه ای از صندوق بازنشستگی مدیر کمتر از 33% از حساب خود را تحت صلاحیت لازم رعایت و بیشتر از چند راه زیر از میانگین ملی است. برای مثال گواتی منطقه کمتر از 11 درصد انطباق در حالی که انطباق سطح در Coimbatore منطقه است که 39 درصد گوالیور 35% بنگلور 41 درصد و ناگپور 42%. کشمیر منطقه لاشی 0.19% انطباق.

مردم هنوز هم می تواند برداشت با کمک دفاتر خود را, اما یک دولت رسمی که کاهش یافته است نام برد و گفت: کسانی که از این فرصت استفاده کنید تا حد زیادی به کار با شرکت های کوچک MSME بخش و بخش ساخت و ساز که در آن دفتر کار متوقف شده است و آنها بعید به روند درخواست بلافاصله.

دولت را نیز به صورت یک چالش در پرداخت EPF سهم کارکنان و کارفرمایان به مدت سه ماه در خط با اعلام آن در هفته گذشته با توجه به شرایطی که شرکت ها باید کمتر از 101 کارکنان و یا 90 درصد کارگران درآمد کمتر از 15.000 دلار در هر ماه است.

“EPFO را داده اما آن را دشوار خواهد بود برای اجرای. مقامات ممکن است مجبور به بیرون آمدن با یک تکنولوژی راه حل را قادر خواهد ساخت که شرکت ها برای پایبندی به 90% سوار. از آن بهره مند خواهد شد تنها یک بخش کوچک از دریافت کنندگان در نظر گرفته شده گفت:” Rituparna چاکرابورتی, معاون ارشد رئیس جمهور از نیروی انسانی شرکت Teamlease خدمات. “این بیماری همه گیر قرار داده شده است همه در یک وضعیت بی سابقه ای و دولت به نظر می رسد تلاش برای مقابله با بحران فوری و مردم احساسات کمی. بزرگتر مشاوره مورد نیاز است برای مقابله با این وضعیت می خواهم… آنها بیشتر ممکن است تجدید نظر در قوانین” او گفت:.

این 15,000 سوار یکی از دشوار است و حفظ خواهد کرد تعداد زیادی از شرکت های خارج از بسته امداد گفت: Michael Dias شریک مدیریت از شرکت حقوقی و دبیر کانون کارفرمایان در دهلی نو. “اگر یک شرکت دارای 100 کارگران و 85 از آنها در حال گرفتن 15,000 هر ماه و باقی مانده از 15 بالاتر از آستانه و سپس طبق قوانین کل شرکت است فاقد شرایط لازم. بنابراین آنچه در مورد 85 درصد کارگران در همان شرکت که درآمد کمتر از 15.000 دلار در هر ماه ؟ از طرف دیگر چرا تبعیض میان شرکت ؟ اگر دولت به دنبال مراقبت از EPF مشارکت کارکنان و کارفرمایان باید آن را ساخته شده جهانی” Dias گفت.

چاکرابورتی گفت: جهانی امداد در EPF سهم برای سه ماه را بزرگ مالی نتیجه. بخشنامه به شرکت های به نگه داشتن به پرداخت حقوق و دستمزد در شرایطی است که کار کمی سخت به عنوان “فراتر از یک صنعت نمی تواند پرداخت بیمه بیکاری… دولت باید به زمین در” چاکرابورتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de