LA County sheriff می گوید هشت نمایندگان در زمان کوبه برایانت تصادف عکس

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: هشت نمایندگان گفته در زمان و یا به اشتراک گذاشته شده عکس های گرافیکی از کوبه برایانت هلیکوپتر, سقوط, صحنه, اما او دستور داد آنها را حذف کرد.

“من بود که اولویت شماره 1 بود و مطمئن شوید این عکس ها دیگر وجود داشته باشد” بییانوئبا گفت NBC News برای یک داستان در دوشنبه. “ما شناسایی نمایندگان درگیر آنها آمد به ایستگاه خود به خود و تا به حال اعتراف کردند که آنها را گرفته و آنها را حذف. و ما محتوا است که کسانی که درگیر انجام دادیم.”

کلانتر گفت: او آموخته هفته از تصادف رخ داده است که در Jan. 26 که به عنوان بسیاری از هشت نمایندگان درگیر شده اند ممکن است.

“ما ابلاغ در هیچ شرایط نامشخص که رفتار غیر قابل توجیه” بییانوئبا گفت. “منظورم این است که مردم عزادار از دست دادن عزیزان خود. که در بالا از آنچه آنها در حال حاضر از طریق رفته است نامعقول.”

بیانوبا گفت: بخش کلانتر ندارد یک سیاست خاص در مورد گرفتن عکس های شخصی و تلفن های همراه. اما او قصد دارد به تغییر است و می خواهم برای دیدن یک دولت قانون ساخت آن را غیر قانونی را غیر مجاز عکس از تصادف صحنه های به تصویر می کشد بدن مرده.

بیانوبا گفت KABC-TV که نمایندگان روبرو هستند بررسی و ممکن است اقدام انضباطی.

در جای دیگر

سنگین وزن تر

دعوا در تابستان امسال

بوکس سنگین وزن را بدست آورد گرم خواهد شد و حتی بیشتر در تابستان امسال برجسته یک سوم مبارزه بین تایسون خشم و دئوتای وایلدر و آنتونی جاشوا دفاع از کمربند خود را در برابر کوبرات Pulev در لندن است.

جاشوا و Pulev خواهد شد اولین جلسه 20 ژوئن در اولین بوکس حملات در تاتنهام ورزشگاه. جاشوا که اصلاح خود قطعه ای از این عنوان سنگین وزن در ماه دسامبر برابر اندی رویز جونیور مبارزه خواهد کرد در خانه ای در انگلستان برای اولین بار در دو سال است.

تاریخ برای خشم و متحیر کردن بیشتر مایع هر چند پروموتر باب Arum گفت: او به دنبال در جولای 18 در MGM Grand در لاس وگاس. که در آن خشم را متوقف وایلدر در دور هفتم ماه گذشته از عنوان خود در مسابقه برگشت در یک مسلط عملکرد است که سمان وضعیت خود را در بالای سنگین وزن را بدست آورد.

“هیچ چیز در سنگ اما که قطعا تاریخ ما در حال صحبت کردن در مورد” Arum روز دوشنبه گفت:. “ما باید برای دیدار با وایلدر اردوگاه و هر کس دیگری و صفر در آن اما الان که به تاریخ نگاه می کنیم.”

پروموتر ادی Hearn اعلام کرد که جاشوا-Pulev مبارزه دوشنبه با یوشع (23-1, 21 KO) جلسه بلغاری (28-1, 14 KO) قبل از آنچه که انتظار می رود به 70,000 طرفداران.

گلف: این عامل برای آمریکا داستین جانسون گفت: گلف باز را دنبال فدرال اکسپرس جام حذفی که 15 میلیون دلار جایزه برای اولین بار به جای بازی های المپیک تابستانی در توکیو.

رتبه پنجم در جهان, او می شده اند No. 3 در میان آمریکایی ها پشت بروکس Koepka و جاستین توماس.

کشورها مجاز هستند حداکثر چهار گلف بازان ارائه آنها در میان 15 بالا در رتبه بندی جهانی.

جانسون که منجر شد آمریکا برای 2016 بازی های المپیک در ریو دو ژانیرو زمانی که او تصمیم به عقب نشینی به دلیل نگرانی بیش از Zika ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>