لا بسته سواحل جلوتر از چهارم جولای آخر هفته به عنوان coronavirus موارد افزایش

لس آنجلس بستن سواحل آن را برای تعطیلات آخر هفته در اطراف استقلال روز به تعداد جدید کروناویروس موارد خوشه مسئولان شهرستان روز دوشنبه گفت:.

سواحل بسته خواهد شد به تمام فعالیت های تفریحی از جولای 3 تا 6 جولای ساعت 5 برای جلوگیری از ازدحام که می تواند گسترش coronavirus.

شهرستان نیز منع نمایش آتش بازی در طول تعطیلات آخر هفته, مقامات گفت.

تبلیغات

“بسته شدن سواحل و منع نمایش آتش بازی در طول این مهم تابستان تعطیلات آخر هفته فوق العاده تصمیم دشوار اما آن را مسئول تصمیم گیری برای محافظت از بهداشت عمومی و حفاظت از ساکنان ما از یک ویروس کشنده,” باربارا فرر, مدیر بهداشت عمومی گفت: در اعلام.

“چهارم ژوئیه تعطیلات آخر هفته به طور معمول به معنی جمعیت و اجتماعات به جشن یک دستور غذا برای افزایش انتقال COVID-19,” او اضافه شده است.

لس آنجلس عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد بیش از 2,9000 جدید COVID-19 موارد دوشنبه بزرگترین و تنها یک روز مورد کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر. وزارت بهداشت و درمان گفت: پیش بینی های خود را نشان می دهد یک افزایش مشخص در بستری شدن در بیمارستان در هفته های آینده که می تواند باعث افزایش در سیستم بهداشت و درمان.

“همه ما نیاز به این ویروس به طور جدی تر و ساکنان و صاحبان کسب و کار باید انجام بخشی خود را. فیزیکی فاصله نیست اختیاری پوشیدن صورت را پوشش نمی اختیاری صرف زمان تنها با کسانی که با شما زندگی نمی اختیاری — این الزامات در سلامت افسر نظم و ابزار ما برای محافظت از هر یک از دیگر خانواده های ما و کسانی که بیشترین آسیب پذیر در جوامع ما” فرر گفت.

این شهرستان را تعطیل عمومی سواحل اسکله پارکینگ و مسیرهای دوچرخه سواری که گذشتن از سمباده بخشی از ساحل.

این شهرستان گفت: منظور آن صدق نمی کند به ساحل طولانی که خود وزارت بهداشت در این زمان. رسمی با ساحل طولانی در بخش بهداشت و درمان گفت: این شهرستان است که در روند تعیین اینکه آیا آن را نزدیک سواحل آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *