کایل Shanahan می خواهد امانوئل ساندرز به ماندن با 49ers اما نمی دانم اگر آن را ممکن است

امانوئل ساندرز یکی از San Francisco 49ers’ با ارزش ترین بازیکنان نزدیک شدن به رایگان آژانس و در حالی که این تیم می خواهد او را در فصل آینده این منابع مالی می تواند روی حیله و تزویر.

در NFL سراغ ترکیب این هفته سر مربی Kyle Shanahan ستایش کهنه گیرنده اما گفت که این تیم را به صبر کنید و ببینید رویکرد در رابطه با خود سازمان است.

“من فکر نمی کنم ما را [به] که در آن ما بدون امانوئل” Shanahan گفت: با توجه به ورزشی است. “من دوست دارم [بیشتر] از هر چیز به امانوئل بازگشت. بد. اما ما رو به ببینید که چگونه است که همه پخش کردن بیش از حد.”

The 49ers در خصوص مشکل حقوق و دستمزد کلاه وضعیت این offseason به عنوان آنها در حال حاضر نشستن $13 میلیون زیر کلاه و می خواهم برای تمدید قرارداد جورج بازیگوش و DeForest Buckner مدتی قبل از شروع سال 2020 فصل است. علاوه بر این تیم نیز باید در نظر انتقادی رایگان عوامل مانند ساندرز به عنوان به خوبی به عنوان دفاعی استارت Arik آرمستد بود و Jimmie بخش است.

بیشتر 49ERS: The 49ers باید 17 قریب الوقوع رایگان عوامل این offseason. در اینجا آخرین در همه آنها

سان فرانسیسکو محدود کرده است پیش نویس سرمایه در این فصل (فقط یک انتخاب در پیش نویس اول چهار دور) اما این است که به دنبال یکی از بهترین گیرنده گسترده پیش نویس کلاس در حافظه اخیر است. مدیر جان لینچ اذعان عمق در گیرنده در این پیش نویس در حالی که به طور همزمان ابراز ایمان در برخی از 49ers’ بازیکنان جوان در این موقعیت.

“ما مانند گروه ما من فکر می کنم ما مانند هسته ای از گروه ما,” او گفت: قبلا در این هفته است. “پیش نویس کلاس فوق العاده قوی این است که من چهارم ترکیب و آن را به عنوان خوب به عنوان من تا کنون دیده ام. عمق آن بالا به پایان بازیکنان واقعا خوب کلاس. شما به نوعی طعم هر آنچه که شما می خواهم. اگر شما مانند یک کوچکتر سریعتر مرد آن دسته از بچه ها وجود دارد. اگر شما مانند بچه ها بزرگ که می تواند حرکت کند آن بچه ها وجود دارد. اگر شما مانند سرعت است که وجود دارد. اگر دوست دارید جدا است. و بنابراین من فکر می کنم کل لیگ است که لبخند زدن در مورد آن است.

“ما در واقع واقعا دوست دارم گروه ما. ما احساس می کنیم مثل یک راه نگاه کردن به آن است که ما برخی از بازیکنان آینده را به ما. Jalen هرد بود و دور سوم انتخاب کنید و ما هرگز به او به طوری که او را به نشان می دهد که او می تواند آن را انجام دهد اما ما فکر می کنم او برخی از استعداد است. دانته Tia است که هنوز هم یک پسر ما یک مقدار زیادی از اعتقاد و آن وقت او را به یک فوق العاده ای offseason به طوری که او مجموعه خود را برای موفقیت و ترنت تیلور بود فوق العاده اردوگاه. بنابراین ما می بینیم بعضی از بچه ها که می تواند اضافه کردن به آنچه که ما در حال حاضر و پس از آن کسی نمی داند که آیا ما اضافه کردن به آن از طریق پیش نویس و یا هر گونه دیگر خیابان.”

رایگان آژانس آغاز می شود در 18 مارس و پیش نویس NFL شروع می شود در آوریل 23.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>