کایل Shanahan پاسخ به سوالات هر کس خود را در مورد مدیریت زمان در سوپر باول LIV

San Francisco 49ers سر مربی Kyle Shanahan است که مصرف مقدار زیادی از فن و رسانه ها انتقاد خود را برای مدیریت زمان در سوپر باول LIV به طور خاص تصمیمات خود را به اجرا ساعت در پایان نیمه اول و دور شدن از بازی در حال اجرا با 49ers پرستاری یک سه ماهه چهارم منجر شود.

پس از بازی Shanahan صحبت به خبرنگاران و خطاب به شرایط دو در سوال. وقتی پرسیده شد که چرا او زد توپ در اول و دوم فقط قبل از نتیجهی — با وجود تیم خود را با داشتن سه وقفه — Shanahan گفت که او مصمم به اجازه از ستاد دریافت توپ برگشت.

“آنها تا به حال سه وقفه آن 10-10,” او گفت:. “آخرین چیزی که ما می خواهم به انجام است که اجازه می دهد آنها را برای به دست آوردن توپ با سه وقفه به خصوص با کارفرمایی و توهین آمیز با سرعت به رفتن در آن وجود دارد و نمره قبل از نیمه. (احساس) واقعی خوب 10-10 به خصوص با ما شروع با توپ است.”

اشراف به نام یک فاصله پس از دوم به پایین اجرا و 49ers شروع به عبور از وجود دارد. آنها تا به حال یک شات یک هدف درست قبل از پایان نیمه اما توهین آمیز عبور دخالت تماس جورج بازیگوش متوقف شد که از اتفاق می افتد.

“نوع بازی کردن خوب فکر می کنیم باید رو نقاط, اما آنها به پایان رسید تا تلفن که P. I. بر بازیگوش,” Shanahan گفت. “پس آن را در زمان دور.”

به عنوان خود را برای سه ماهه چهارم بازی-تماس Shanahan گفت که او بیشتر در رابطه با گرفتن اولین فراز از کشتن ساعت در حال اجرا فوتبال.

“آخرین چیزی که شما در حال فکر کردن در مورد زمانی که شما تا سه امتیاز و وجود دارد این است که زمان زیادی باقی نمانده ساعت است نه یک مسئله که در آن زمان به خصوص با وقفه,” او گفت:. “این موضوع در حال حرکت بود زنجیر. اگر شما حرکت زنجیر و پس از آن شما باد ساعت است.”

بعد از بازی مردم یافت می شود چند نمونه از 49ers داشتن خوب به نظر می رسد در سه ماهه چهارم تصویب می کند اما عدم اجرا به دلایل مختلف.

رینگر رابرت ذرت به اشتراک گذاشته تصویر دوم-پایین-و-پنج پاس بازی Shanahan با نام تیم خود را منجر 20-17 با پنج دقیقه در سمت چپ بازی. این تصویر نشان می دهد که جورج بازیگوش بود به وضوح باز برای اولین بار اما جیمی Garoppolo را تصویب شد و طبق قرعه در خط داد و بیداد.

“اگر شما می خواهم به سوال این بازی از دست دادن من” ذرت توییتی. “این یک کامل تماس بگیرید. شما خونریزی ها با فراز و نه اجرای بازی می کند.”

در بعد سوم به پایین تلاش مردم متوجه شده است که بازیگوش بود یک بار دیگر باز بیش وسط میدان اما Garoppolo آشکارا نمی بینم خود را در انتهای تنگ و پرتاب توپ دور به سمت راست در این زمینه به جای.

پس از بازی تعدادی از 49ers بازیکنان گفت: آنها هنوز ایمان خود را به سر مربی تیم.

“من اعتقاد دارم که در Kyle فقط تا آنجا که او معتقد است که در ما” rookie گیرنده گسترده Deebo ساموئل گفت. “او ما را در اینجا و ما به دنبال راه خود را.”

بیشتر سوپر باول پوشش:

ستاد’ فرانک کلارک طول می کشد شات در 49ers’ جیمی Garoppolo پس از سوپر جام زندگی

آیا officiating هزینه 49ers سوپر باول LIV در مقابل ستاد?

رئیس جمهور تهمت توییتهایی سوپر باول تبریک به دولت اشتباه است

مردم بسیار قوی بود در واکنش به گوگل ‘Loretta’ Super Bowl commercial

Megyn kelly بو داده برای دادن Niners یک 93.8% شانس برنده شدن در اواخر سوپر باول از دست دادن

وبلاگ ورزشی legends را در سوپر باول LIV در میامی

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر