کویت را پشتیبانی نمی کند هر گونه دخالت هند در امور داخلی: MEA

دهلی نو: هند روز دوشنبه گفت که دولت کویت ارتباط برقرار کرده تمایل خود را به حفظ و تعمیق روابط دوستانه خود با دهلی نو به عنوان به خوبی به عنوان قصد خود را به حمایت از هر گونه دخالت در هند داخلی مهم است.

این بیانیه می آید پس از پست های توییتر چند دسته است که دولت کویت خواسته بود سازمان همکاری های اسلامی (OIC) و جامعه بین المللی را به دخالت در برابر اتهام ظهور اسلام هراسی در هند.

یکی از پست ها توسط Dr Alshoreka گفت که “شورای وزیران دولت کویت را محکوم قومی حملات علیه مسلمانان در هند است.”

“کویت شورای وزیران را به دادگاه تجدید نظر به سازمان همکاری های اسلامی (OIC) و جامعه بین المللی را به دخالت در افزایش اسلام هراسی در هند!” گفت: ارسال شده توسط سلمان نظامی که شناسایی خود را به عنوان یک “INC سیاستمدار/مقاله نویس/روزنامه نگار سابق/گاندی.”

یکی دیگر از پست های احمد Alwahidah که شناسایی خود را به عنوان یک گوینده خبر تلویزیون و رادیو نمایش میزبان گفت: “کویت نگرانی در مورد حملات قومی علیه مسلمانان در هند و در تماس سازمان همکاری اسلامی و جامعه بین المللی به اقدامات لازم برای جلوگیری از این حملات و حفظ حقوق مسلمانان و تزریق خون خود را.”

در پاسخ هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Anurag Srivastava گفت که “دولت کویت به ما اطمینان داد که آنها عمیقا متعهد به روابط دوستانه با هند است. آنها همچنین پشتیبانی نمی کند هر گونه دخالت در امور داخلی هند است.”

“همچنین ممکن است اشاره کرد که به درخواست کویت و هند به تازگی مستقر پاسخ سریع تیم وجود دارد برای کمک به این کشور در مبارزه با کرونا ویروس. در طول دو هفته اقامت در کویت, تیم ارائه شده با ارزش کمک های پزشکی در آزمایش و درمان افراد مبتلا و آموزش پرسنل خود,” او گفت:.

“بنابراین مهم است که دوستانه و همکاری ماهیت روابط ما با دقت به رسمیت شناخته شده و سوء استفاده از رسانه های اجتماعی است نه اعتبار داده می شود.”

گزارش های خبری در هفته گذشته گفت: برخی عناصر در پاکستان با استفاده از توییتر جعلی رسیدگی به رابجای دیگری جا زدن عمان یک شاهزاده خانم با نام “H. H. مونا بنت فهد آل گفت:” و قرار دادن پست های مشابه.

یک پست از جعلی رسیدگی قرار داده و در 22 مارس گفته بود: “عمان می ایستد و با آن برادران و خواهران مسلمان در هند است. اگر دولت هند متوقف نمی شود آزار و اذیت مسلمانان از یک میلیون (هند) کارگران مشغول به کار در عمان ممکن است اخراج شد. من قطعا این موضوع را با سلطان عمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>