Kudlow می گوید مردم “احتمالا” باید پوشیدن ماسک برای مغلوب ساختن پیشی جستن اوکلاهما تجمع

لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMOREمدیر شورای اقتصاد ملی گفت: یکشنبه مردم باید “احتمالا” پوشیدن ماسک در رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpMelania مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘پشت صحنه’ اما ‘باور نکردنی با نفوذ’: کتاب پلیس اتحادیه چهره لابی دعوا در تمام سطوح دولت ارنست چلنجر آگهی با سه امتیاز در رقابت سنای آیوا بیشتر درآینده رالی در Tulsa, Okla.

پرسیده شده توسط سی ان ان جیک Tapperیعقوب (جیک) پل TapperCarson می گوید مسائل بیش از نژادپرستی نظاممند هستند بسیار غیر معمول در حال حاضر’ کنگره سیاه حزبی صندلی می گوید: “بسیاری از” خانه ایران علاقه ای به پلیس لایحه اصلاحات مشاور امنیت ملی مقصر ‘چند سیب بد’ می گوید: وجود ندارد سیستمیک نژادپرستی در اجرای قانون بیشتر اگر افراد باید از پوشیدن ماسک در این رویداد Kudlow گفت: “شاید.”

“من می خواهم به هم می گویند هر چند که بستری شدن در بیمارستان ممکن است بالا رفتن اما از آنجا که روش انتخابی در حال حاضر مجاز” Kudlow گفت: اگر چند متحده گزارش افزایش coronavirus بستری شدن در بیمارستان به طور خاص. “و شاید مهمتر از همه جیک اگر چه در مورد نرخ افزایش کمی ما در حال صحبت کردن در مورد دور دوم اینجا.”

تبلیغات

“ما امیدواریم که نه” دق الباب پاسخ داد.

Kudlow گفت که نرخ مرگ و میر “همچنان بسیار پایین است.”

“که احتمالا ultra key metric,” او گفت:.

سناتور. جیمز LankfordJames Paul LankfordSunday پیشنمایش: کنگره بحث پلیس اصلاحات قانون پس از جورج فلوید قتل کنگره باید محافظت فدرال ناظران تیم اسکات برای معرفی ایران پلیس اصلاحات لایحه در هفته آینده بیشتر (R-Okla.) نه تایید او خواهد بود اگر با پوشیدن ماسک در این تجمع و موفق به تشویق شرکت کنندگان به انجام این کار.

“آیا شما رفتن به پوشیدن ماسک? خواهد شما را تشویق به دیگر شرکت کنندگان به پوشیدن ماسک?” دق الباب خواسته سناتور.

“من تصمیم گرفته که” Lankford پاسخ داد و اضافه کرد که دولت “راه جلوتر از بقیه ملت در راه های بسیاری.”

تبلیغات

دق الباب فشرده سناتور و اضافه کرد که او یک ماسک “فقط برای پیاده روی و سالن های اینجا در سی ان ان است.”

“منظورم این است که آیا شما فکر می کنم آن را تنها حس مشترک است? شما نمی خواهید به گسترش آن. شما نمی خواهید به قرارداد آن را” دق الباب افزود: با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از دستورالعمل ها است که می گویند “هر کس باید” پوشیدن ماسک.

Lankford گفت که او می پوشد یک ماسک در همه جا که او می رود.

“من فرض کنید من قصد دارم به آن را دارند. من در تلاش برای کشف کردن بهترین راه برای اینکه قادر به انجام این کار” Lankford پاسخ در مورد این تجمع است.

“شما ببینید در واقع تعداد بسیار کمی از ماسک در اوکلاهما در حال حاضر چون تعداد ما را بسیار کاهش یافته است و از آنجا که ما شده اند از طریق تمام مراحل. هنوز هم وجود دارد برخی که با استفاده از ماسک است. اما ما تشویق مردم به شدت اگر آنها در معرض خطر افراد اگر آنها افراد مسن تر اگر آنها مسائل مربوط به سلامت دیگر نمی توانید حتی با یک ماسک نه به خارج. و ما ادامه خواهد داد به انجام این کار است,” او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او قصد دارد برای برگزاری اولین کمپین تجمع در بیش از سه ماه در تولسا.

Tulsa سلامت مدیر ابراز نگرانی شنبه در مورد آینده رالی و گفت: آنها میخواهند از آن می تواند به تعویق افتاد.

“COVID است که در اینجا در تولسا آن است که انتقال بسیار کارآمد” Tulsa City-County Health Department مدیر بروس پیکان گفت: Tulsa World. “من آرزو می کنم ما می تواند به تعویق انداختن این به زمانی که ویروس نیست و به عنوان یک نگرانی بزرگ به عنوان آن امروز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>