Kudlow شناور ‘هدف’ کمک های اقتصادی به عنوان coronavirus گسترش

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE روز جمعه گفت که دولت با توجه به “هدف” کمک به کارگران و کسب و کار مانع به طور پیوسته در حال رشد موارد از COVID-19 coronavirus.

Kudlow ابراز اطمینان کرد که اقتصاد ایالات متحده نمی خواهد نیاز به یک محرک قابل توجهی بسته به غلبه بر گسترده رکود اقتصادی اما شناور اقدامات به منظور حفاظت از صنایع مبتلا به تلاش ها برای مهار ویروس.

“داستان من در تلاش برای گفتن یک داستان به موقع و هدفمند microforms کمک نمی عظیم الجثه در سراسر-هیئت مدیره پرتاب پول در مشکل است که مشغول به کار در گذشته” Kudlow خبرنگاران در کاخ سفید است.

تبلیغات

“از آنجا که ما فکر می کنیم که ما را به بیرون از این در ماه” Kudlow اضافه شده است.

Kudlow اصرار داشت که کاخ سفید معتقد است که اقتصاد ایالات متحده به “اساسا صدا.” او نمی خواهد می گویند که دولت می رود را به یک تصمیم در مورد “به موقع و هدفمند” امداد که او اشاره شده است.

واشنگتن پست روز جمعه گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت با توجه به تعویق انداختن مالیات برای بخش های آسیب دیده از شیوع بیماری از جمله مهمان نوازی کروز مسافرتی و هواپیمایی صنایع.

در مصاحبه ای با CNBC Kudlow نشان داد که دولت نمی شد با توجه به بزرگتر بسته محرک اما آن می تواند گام برای کمک به بخش های خاصی ذکر صنعت هواپیمایی در خاص است.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSurveillance مقابله گریزان به عنوان مهلت Coronavirus نگرانی زندگی روزمره را مختل یادداشت: بایدن آماده برای سود در آینده امواج مقدماتی بیشتر و Kudlow باید هر دو به دنبال خلق و خوی نگرانی در مورد ویروس ها و تاثیر بالقوه آن بر اقتصاد در میان عظیم مالی نوسانات بازار و رشد ترس در میان اقتصاددانان از پتانسیل رکود است.

یک $8.3 میلیارد اضطراری coronavirus هزینه های بسته امضا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه یارانه برای 7 میلیارد دلار در وام ارائه می شود از طریق اداره کسب و کار کوچک. اما مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کوچک دیگری در محرک اقتصادی دیگر از عمیق تر کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو و حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که کاهش یافته است مسطح با آمریکا.

تبلیغات

“من نمی دانم که صحبت کردن در مورد اضافی کاهش مالیات در حال حاضر به غیر از اهداف سیاسی چیزی است که ما باید متمرکز شده است. آنچه که ما باید به تمرکز بر روی چیزی است که ما پزشکی پاسخ گفت:” رهبر جناح اکثریت مجلس Steny HoyerSteny همیلتون HoyerSurveillance مقابله گریزان به عنوان مهلت Garth Brooks می پذیرد کتابخانه کنگره گرشوین جایزه برای آهنگ محبوب خانه عبور می کند .3 میلیارد و اندازه گیری, برای مبارزه با کروناویروس بیشتر (D-Md.) در این هفته.

Kudlow ادامه داد: به تطهیر نگرانی در مورد کوروناویروس و تاثیر آن بر اقتصاد در روز جمعه گفت: در CNBC که این ویروس شده بود “نسبتا موجود است.”

بیش از 200 نفر در ایالات متحده بوده است بیمار توسط این ویروس به عنوان جمعه و موارد تایید شده اند و یا گزارش در سراسر کشور با, کلرادو, مریلند, نوادا و نیوجرسی گزارش اولین موارد در روز پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن است که بازدید از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ستاد در روز جمعه به تبلیغ دولت او در پاسخ به این ویروس به عنوان یک موفقیت بود و خوش بینانه است که بازارهای مالی خواهد “جستن” در روز جمعه.

پرسید که آیا خود دولت باید اقدامات بیشتری برای کاهش خطر رکود و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که آمریکایی ها پول خرج stateside به جای سفر به خارج از کشور.

“آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که آنچه ما انجام دهد. ما در حال گرفتن مقدار زیادی از کسب و کار از مردم که من همیشه دوست داشتم به هر حال شما شناخته شده است که برای مدت زمان طولانی. اما مردم در اینجا ماندن و صرف پول خود را در اینجا به عنوان مخالف به رفتن به اروپا و جاهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: صبح روز جمعه قبل از ترک کاخ سفید است. “حالا که می خواهید تغییر دهید زمانی که در این بین می رود و امیدوارم که خواهد هر چه زودتر به جای بعد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس تبلیغ جمعه شغل گزارش نشان میدهد که اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه بیش از انتظارات نگرانی در مورد کوروناویروس. رئیس جمهور نامیده می شود شماره “واقعا باور نکردنی است.”

حتی پس از دو نظر سنجی مورد استفاده برای محاسبه گزارش اشتغال انجام شد برای این هفته از جمله Feb. 12 دو هفته قبل از اولین مورد از coronavirus قرارداد از طریق جامعه گسترش تایید شد در ایالات متحده آمریکا

“هم این بود که فوق العاده قوی گزارش اشتغال — اما بازارهای مالی باید شانه ای بالا انداخت مثبت داده به عنوان شرکت کنندگان در بازار نگاه به آینده به احتمال ضعیف تر رشد در ماه های آینده در پاسخ به کوروناویروس” به گفته دیوید برسون اقتصاددان ارشد در سراسر کشور در جمعه تجزیه و تحلیل.

مایک Japanese کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>