Kudlow ادعا coronavirus شده است شامل: ‘آن را بسیار نزدیک به هوا تنگ’

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE روز سه شنبه به دنبال بی اهمیت جلوه دادن اهمیت coronavirus شیوع این ادعا که این ویروس تا به حال شده موجود در آمریکا و پیامدهای اقتصادی آن محدود خواهد بود.

“ما باید شامل این. من نمی خواهد می گویند [آن را] هوا تنگ است, اما آن را بسیار نزدیک به هوا تنگ,” Kudlow ملی اقتصادی مجلس گفت که در CNBC “ارز” و اضافه کرد که در حالی که این ویروس یک “فاجعه انسانی” آن را نمی خواهد یک “فاجعه اقتصادی.”

“وجود خواهد داشت برخی از تصادفا. ما به دنبال اعداد; آن را کمی iffy,” Kudlow در ادامه می گویند. “اما در حال حاضر اعداد است که ما به دنبال در … وجود ندارد اختلال در عرضه وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

تبلیغات

نظرات از Kudlow آمد و به عنوان سهام دچار زیان های شیب دار برای دومین روز متوالی و به عنوان مقامات بهداشت هشدار داد شیوع کروناویروس در آمریکا مرزها.

سهام ایالات متحده پایدار بدترین ضرر و زیان در دو سال روز دوشنبه داو ياوه 1,031 امتیاز یا 3.6 درصد است. اسلاید پاک کردن همه دستاوردهای قبلی ساخته شده در سال 2020 است. میانگین صنعتی داو جونز ادامه داد: سقوط در روز سه شنبه, سقوط بیش از 600 امتیاز و یا حدود 2.2 درصد به عنوان سرمایه گذاران بند به صورت بالقوه اقتصادی خرید اینترنتی از این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر بیش از ده کشور جهان است. ایالات متحده گزارش کرده است 53 تایید موارد ویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت در یک صدای جیر جیر دوشنبه که coronavirus بود “بسیار تحت کنترل” در ایالات متحده, اما بالا متحده سلامت رسمی ارائه شده کاملا متفاوت ارزیابی در شنبه گفتن به خبرنگاران گفت که این ویروس را گسترش اجتناب ناپذیر است.

“همانطور که بیشتر و بیشتر کشورها تجربه جامعه گسترش, موفق, مهار در مرزهای ما می شود سخت تر و سخت تر” نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت. “این یک سوال اگر این اتفاق خواهد افتاد اما زمانی که این اتفاق خواهد افتاد و چگونه بسیاری از مردم در این کشور خواهد شد که بیماری شدید باشد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بی اهمیت جلوه دادن تهدید این ویروس به شمار می در حالی که صحبت کردن در دهلی نو در روز سه شنبه.

“ما تعداد بسیار کمی از مردم با آن” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت این را به خوبی تحت کنترل” در آمریکا

“مردم در حال گرفتن بهتر است. همه آنها بهتر است” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

دولت روز دوشنبه اعلام کرد که از آن تهیه شده بود به درخواست کنگره برای “حداقل $2.5 میلیارد دلار” در بودجه اضافی برای مبارزه با ویروس. دموکرات ها به سرعت محکوم کرد درخواست آن خواستار “محزون می خوانی کافی نیست.” پیشنهاد می پرسد برای $1.25 میلیارد دلار در بودجه جدید و خواستار بقیه منتقل می شود از موجود برنامه های بهداشت.

خانه دموکرات ها گفته اند که آنها خواهد پیش نویس بودجه خود را به درخواست برای پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>