کوچی را امضا گردشگاهها صبر برای شهروندان بازگشت

غیبت می کند و در واقع قلب رشد fonder. داشتن شده است خانه نشین گذشته 40 روز, I miss نقاط شهر مانند قبل از هرگز. هنگامی که قفل برداشته است, همه جاده ها منجر به این شهر یک بار شلوغ گردشگاهها. این منظره مسیرهای spruced تا با lampposts و نیمکت در آغوش آب بدن.

در فورت کوچی از آن مارها در کنار دریا, حلقه دریاچه در Chilavanoor دامن افتاده دریایی در رانندگی و سابقه کانال در Panampilly نگر. برای من مانند بسیاری دیگر, روز شروع می شود و به پایان می رسد در اینجا. گردشگاهها و jaunts شده اند بشدت از دست رفته است.

نسیم دریا در صبح در بنیاد فورت کوچی گردشگاه حمل قوی بوی ماهی تازه بريدن بودن در, چینی, تور ماهیگیری. این دید چیزی است من به دنبال به جلو به دیدن نیست آن را در شش هفته. طلوع آفتاب غروب آفتاب و کشتی قایقرانی ورود و خروج کوچی پورت کارت پستال تصاویر که من مشتاقانه منتظر دیدن در زمان واقعی است.

دنیای جدید Thevara گردشگاه در جاده اتصال Willingdon جزیره به Thevara خاموش Kannangattu پل بود در انتظار افتتاح زمانی که مستند بود و محکم. اما آن را آغاز کرده بود به منظور جلب جمعیت حتی قبل از رسمی ، من به دنبال به جلو به استفاده از آن هل دهنده را پیگیری است که امیدوارم یکی می توانید انجام دهید به زودی.

من اکثر یابم تصویر 750 متر کشش در Panampilly نگر است نه از آن صدای فش فش مسیر که در آن روز می شکند به عنوان اوایل به عنوان 4.30 هستم و به پایان می رسد در اواخر توسط 10.00 pm اما از سالمندان قوم نشسته محتوای آهن نیمکت آنها به عنوان دیده بان زندگی گذشته.

برای شنیدن و احساس این شهر قوی ضربان قلب من اغلب به دریایی درایو گردشگاه و تجربه خودم در شهری صداها و مناظر شسته هدفمند دریا باد.

و به باد کردن آن قطعا 1.8 متر طولانی ملکه راه در GIDA-Chathiyath کلیسا جاده مشرف افتاده است. آن را می شود نام خود را از شهر عاشقانه nom de plume – “ملکه دریای عرب’. معمولا وزوز با اوایل صبح و علاقه مندان به تناسب اندام و شب jaywalkers گردشگاه است و دوست داشتنی. با وجود اینکه نزدیک به قلب شهر است و یک پیله از صلح و آرام از افتتاح آن در سال 2017.

کوچی دارای مقدار زیادی از لکه های زیبا — آرام از راه دور مخفی و توریستی — اما گردشگاهها و مکان را که Kochiite به شروع و پایان خود را/او را در روز. من به دنبال به جلو به دوباره شروع دوباره شروع دوباره رشد می کنند از این مکان های پر جنب و جوش و امیدوارم که آنها از دست رفته من تا آنجا که من آنها را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>