کوچی: “با هتل ها و خانه های تعطیل به دلیل Covid-19 وجود دارد عملا هیچ غذایی برای سگ خیابان در این شهر می گوید:” Ashwini Prem یگانگی پایه و اساس است که با این نسخهها کار برای حیوانات گیاه و رفاه انسان. “اگر این بار از پریشانی برای ما آن است که به همان اندازه ناراحت کننده برای جامعه حیوانات این بستگی دارد که ما برای مواد غذایی خود را.”

کوچی حدود 7000-10,000 خیابان سگ و یک بار مستند اعلام شد و این شهر به حرکت آمد آنها در از دست دادن برای مواد غذایی است.

“جامعه آشپزخانه تعیین شده است تا برای افرادی که قادر به دسترسی به مواد غذایی و اما آنچه در مورد حیوانات ؟” می گوید Ashwini. وحدت به نام برای داوطلبان که رسیدن به حیوانات اما متوجه شد که پلیس نمی خواهد اجازه می دهد آنها را به حرکت در اطراف. “در مورد اجازه داده است — و ما بسیار امیدوار به مناطق مختلف و ایالات متحده معاف سفر برای چنین اعمال — مواد غذایی توزیع خواهد شد در یک زمان ثابت و محل می گوید:” Ashwini.

تا کنون organistaion دارای 20 داوطلبان اما این تعداد کافی نیست او می گوید. آنها را به ایجاد یک نمودار مارک داوطلب برای یک منطقه به رها کردن مواد غذایی برای حیوانات.

Jcpenney, بر اساس در غرب کوچی نیز چرخش به عمل است. این سازمان اجرا می شود که پناهگاه حیوانات شده است تغذیه جامعه حیوانات از طریق منحصر به فرد Roti بانک که آغاز شد در اوایل برای تغذیه حیوانات در پناهگاه.

“ما خواسته اند مردم را به مشارکت بیشتر rotis که ما نیاز به تغذیه حیوانات در خیابان که می تواند به دفع کردن برای خود می گوید:” Dr پراسان Prabhakar, موسس. آنها به طور کلی رها کردن مواد غذایی در برخی از نکات کلیدی که در آن سگ به طور کلی قطع است.

ص بنیاد: 9947261072

Jcpenney: 81291 79324

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im