کوبه برایانت رزومه هنوز یکی دیگر از ورود به اثبات عظمت او: او اکنون رسما, یک Hall of Famer.

و او مقدار زیادی از نخبگان شرکت در سال 2020 کلاس که ممکن است به عنوان glitzy به هر.

برایانت و همکار NBA نوابغ تیم دانکن و کوین گارنت با عنوان نه شخص و گروه روز شنبه اعلام کرد که امسال کلاس enshrinees به یادبود مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت.

همه آنها به سالن در سال اول خود را از واجد شرایط بودن به عنوان WNBA بزرگ Tamika Catchings. دو بار قهرمان NBA مربی رودی Tomjanovich در نهایت تماس خود را به عنوان دیرین بیلور زنان مربی کیم willie colon, 1,000-برنده بازی باربارا استیونس از بنتلی و سه بار نهایی چهار مربی ادی Sutton.

آنها هشت فینالیست بودند که در ماه فوریه اعلام کرد و پنل 24 رای دهندگان بودند که وظیفه تصمیم می گیرید که merited انتخاب زخم انتخاب همه آنها را. همچنین رهبری به سالن این ماه: سابق بسکتبال دبیر پاتریک Baumann انتخاب شده به عنوان یک مستقیم منتخب توسط کمیته بین المللی.

“او سر از بسکتبال و در این راه به افتخار او” تالار مشاهیر رئیس و enshrinee جری News گفت. “این یک چیز خاص انجام می شود از طریق این کمیته است.”

برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26 حدود سه هفته قبل از مشاهير گفت:— به عنوان اگر وجود دارد خواهد بود هر گونه شک — که او یک فینالیست. دانکن و گارنت نیز به طور گسترده ای تصور می شود قفل به بخشی از این کلاس; آنها هر دو 15-زمان NBA همه ستاره و برایانت بود 18-انتخاب زمان.

برایانت مرگ شده است بخشی از یک نامطلوب شروع سال بسکتبال: کمیسر بازنشسته دیوید استرن درگذشت Jan. 1 برایانت و دخترش Gianna در میان نه که جان خود را در تصادف در اواخر ماه ژانویه NBA تعطیل مارس 11 به عنوان coronavirus همه گیر شروع به گرفتن ایالات متحده آمریکا

“بدیهی است که ما آرزو می کنیم که او در اینجا با ما به جشن” ونسا برایانت Kobe همسر گفت: ESPN پخش از کلاس اعلام خواهد شد. “اما آن را قطعا اوج خود NBA و هر دستاورد است که او تا به حال به عنوان یک ورزشکار بود steppingstone به اینجا. بنابراین ما فوق العاده او افتخار میکنم.”

برایانت همچنین پنج بار قهرمان با لس آنجلس لیکرز فقط به عنوان دانکن در سن آنتونیو اسپرز.

“این فوق العاده ویژه, کلاس, برای بسیاری از دلایل” News گفت.

Garnett تنها بازیکن در تاریخ NBA با حداقل 25,000 نقاط 10,000 ریباند 5,000 کمک 1,500 بلوک و 1500 دزد. او همچنین بخشی از بوستون NBA 2008 عنوان شده است.

“این اوج,” گارنت گفت. “تمام کسانی که ساعت … این چیزی است که شما آن را انجام دهید برای حق در اینجا. قادر به نام ‘Hall of Famer’ همه چیز است.”

Catchings بود 10-زمان WNBA همه ستاره و چهار بار در المپیک مدال طلا است. Tomjanovich که تا به حال حمایت قاطع از NBA همسالان که درک نمی کنیم که چرا آن را در زمان بسیار طولانی برای او انتخاب شد و پنج بار همه ستاره به عنوان یک بازیکن هدایت هوستون به بازگشت به عقب عناوین گرفت و در سال 2000 از تیم المپیک ایالات متحده به یک مدال طلا.

Willie colon سه NCAA عناوین به عنوان یک مربی برنده دو نفر دیگر به عنوان یک بازیکن و به حال بیلور در موقعیت جدی برای دیگر قهرمانی در این فصل تا به حال جهانی coronavirus همه گیر نیست و مجبور به خاموش کردن تقریبا هر ورزش در سراسر جهان است. استیونس مربی است برای 43 سال است و پنج بار بخش دوم مربی سال است. ساتون برنده بیش از 800 بازی در نزدیک به چهار دهه — پایان کار خود را با مختصری از روی لئامت دادن در USF — و Baumann یکی از قدرتمند ترین صداها در بین المللی بسکتبال تا زمان مرگ خود در سال 2018 است.

این enshrinement مراسم در اسپرینگفیلد, Mass., برنامه ریزی شده است برای Aug. 29. باید همه گیر نیروی تاخیر وجود دارد آزمایشی, برنامه ریزی برای یک ماه اکتبر مراسم و همچنین.

برای این سال عمدتا به دلیل قدرت ستاره از این کلاس ها در سالن تصمیم به تصویب یک سال تعلیق مستقیم انتخابات از جانبازان زنان جانباز در اوایل آفریقایی-آمریکایی پیشگامان و همکاران دسته.

با برایانت دانکن و گارنت به عنوان شاید بالا NBA سه نفر تا کنون وارد این سالن می خواستم تا مطمئن شوید که هیچ enshrinee خواهد بود نادیده گرفته شده است.

“ما نمی نیاز به آب آن پایین” News گفت. “سال آینده یک سال دیگر برای بسیاری از افراد است.”

تیم رینولدز یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im