Klobuchar به مهمان بعدی در بایدن پادکست

سناتور. ctqامی KlobucharBiden کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت می کند کلید سناتور مذاکره معامله بالقوه اجازه می دهد تا از راه دور سنا در جلسات دموکرات مطبوعات وزارت کشاورزی ایالات متحده برای ایجاد روستایی coronavirus نیروی کار بیشتر (D-Minn.) ملحق خواهد شد معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenWarren بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن: او را در تلاش برای تبدیل یک بحران بهداشتی به ‘تظاهرات سیاسی برای خود’ جمهوری خواهان شخم زدن جلو با روسیه ریشه پروب سنا نبرد لولا در چهار مسابقه بیشتر‘s (D) پادکست در یک قسمت است که دوشنبه است.

Axios گزارش یکشنبه شب که مینه سوتا سناتور تبدیل خواهد شد اولین 2020 نامزد به نظر می رسد در این پادکست که معاون سابق رئیس جمهور راه اندازی شد در هفته های اخیر به عنوان coronavirus شیوع ساخته شده است که فرد در حوادث غیر ممکن است.

Klobuchar دیده می شود به عنوان یکی از چند زن دموکرات در لیست بالقوه معاون ریاست جمهوری میدارد برای بایدن که به تازگی presumptive نامزد دموکراتیک اولیه پس از خروج از سن. برنی ساندرزسناتور SandersCoronavirus دزد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی لبه بایدن کمپین به دنبال اجازه ساندرز نگه داشتن نمایندگان خود را در غیر معمول حرکت هیل کمپین گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن inflames امور خارجه قرمز-آبی دولت coronavirus تقسیم بیشتر (I-Vt.).

تبلیغات

یک نماینده برای بایدن مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر از تپه. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) یکی دیگر از پتانسیل VP انتخاب کنید به نظر می رسد در این پادکست در ماه گذشته.

Klobuchar کاهش یافته است می گویند که آیا او را قبول VP پیشنهاد بایدن در دوران اخیر سی ان ان مصاحبه گفتن مایکل Smerconishمایکل SmerconishCash کمک برای آمریکایی ها دستاوردهای بخار به عنوان coronavirus roils اقتصاد مت Gaetz به کلیان کانوی بیش از قانونی کردن ماری جوانا: ‘OK بومر’ Mark Halperin را ‘چگونه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن’ کتاب به فروش می رساند 502 نسخه در هفته اول بیشتر: “من می دانم که یک چیز برای مطمئن, جو بایدن بزرگ بود معاون رئیس جمهور. او می داند آنچه در آن طول می کشد به خوبی معاون رئیس جمهور. او به این تصمیم.”

در قسمت اکران فردا او بنا به گزارش صحبت در مورد شوهرش تجربه های اخیر با کوروناویروس.

“این تنها بیماری وحشتناک. به همین دلیل من خیلی اختصاص داده شده به برنامه های خود را برای ما خارج از این,” او گفت: با توجه به Axios.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>