Klobuchar درخواست مستقل پروب مورد قتل از سال 2002: گزارش

سناتور. ctqامی KlobucharBiden موج آرام دموکراتیک وحشت نماینده های نبرد پیش رو به احتمال زیاد به نفع بایدن چگونه نامزدهای دموکرات باید به رای دهندگان در مورد کوبا بیشتر (D-Minn.) درخواست برای بررسی مستقل در مورد میونگ بارل سیاه نوجوان محکوم به زندگی پس از 11 سال از دختر کشته شد در سال 2002 توسط یک گلوله ولگرد در طول زمان به عنوان شهرستان برتر دادستان با توجه به مینه سوتا استار تریبیون.

این حرکت در می آید روز پس از سناتور به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و هفته پس از آسوشیتد پرس منتشر شده یک تحقیق به Klobuchar نقش در Burell است. این گزارش پیشنهاد بارل در حال حاضر 34 شد و محکوم به زندگی در زندان بدون شواهد قابل توجهی وجود دارد در مقابل او و با وجود شاهدان گفت او وجود ندارد.

“همانطور که شما آگاه هستند نگرانی قابل توجهی در مورد شواهد و تحقیقات پلیس مطرح شده توسط مطبوعات بررسی توسط اعضای Hennepin County جامعه و Myon خانواده” Klobuchar نوشت: به Hennepin County وکیل Mike Freeman, با توجه به استار تریبیون. “به همین دلیل من معتقدم که دفتر خود را باید آغاز یک بررسی مستقل مورد و شواهد.”

تبلیغات

بارل برای اولین بار به اعدام محکوم شده که Klobuchar شد Hennepin County وکیل در سال 2003 اگر بار دوم او را به اعدام محکوم شده و پس از پر کردن یک درخواست تجدید نظر Klobuchar دیگر در دفتر.

با توجه به استار تریبیون, فریمن در پاسخ به Klobuchar نامه گفت: تحقیقات در حال انجام است.

در هفته منتهی به خروج از نژاد محلی و مدنی به نام برای خود را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی قبل از موعد مقرر با توجه به جزئیات در مورد بارل پرونده و دادستانی رکورد.

Nekima لوی-آرمسترانگ, مدنی, حقوق, وکیل و فعال گفت: او به ملاقات با Klobuchar پنج شنبه در کنار بارل خانواده و مینیاپولیس NAACP جمهور لسلی ردموند.

“این صادقانه ترین پاسخ که من را دیده اند و از سوی دیگر ، Klobuchar پس از نگرانی های مطرح شده در مورد محکومیت غیر قانونی از Myon Burrell,” او گفت: استار تریبیون.

Klobuchar را بلافاصله پاسخ به پرس و جو از تپه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>