Klobuchar انتشار گزارش پزشکی که می گوید: او در سلامت بسیار خوب’

سناتور. ctqامی ژان KlobucharBiden چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی نظرسنجی: بایدن ساندرز در تگزاس پس از وارن نظرسنجی: Klobuchar آگهی در مینه سوتا به دنبال ساندرز و وارن بیشتر (D-Minn.) منتشر شده یک گزارش پزشکی روز شنبه به عنوان سوال کوه مورد دیگر 2020 نامزدهای سن و سلامت و توانایی را در ریاست جمهوری.

Klobuchar را گزارش پزشکی, نوشته شده توسط جنیفر McKeand از سلامت زنان مشاوران در مینیاپولیس توصیف او در “سلامت بسیار خوب” بر اساس یک Jan. 6 فیزیکی و سوابق از کلینیک مایو در مینیاپولیس و واشنگتن است.

“سناتور Amy J. Klobuchar است در بسیار خوب و سلامت” McKeand نوشت. “او نمی باید هر گونه شرایط بهداشتی است که اختلال در توانایی خود را برای انجام وظایف ریاست جمهوری است.”

تبلیغات

McKeand نوشت که سناتور قلبی ارزیابی نشان داد خفیف غلظت بالایی از چربی و سابقه پرولاپس دريچه ميترال. یک متخصص قلب و عروق در کلینیک مایو گفت: او باید اکوکاردیوگرام در سه تا پنج سال.

اما او خطر برای بیماری قلبی است 1 درصد بنابراین او نیازی به دارو قلب در این زمان.

او نیز رفت و از طریق جایگزینی مفصل ران و تجدید نظر برای دیسپلازی هیپ در سال 2006.

آزمون برای دیابت و بیماری تیروئید و کم خونی و روده بزرگ و سرطان دهانه رحم در بر داشت سالم, نتایج و McKeand نوشت Klobuchar به فشار خون بود “عالی است.” گزارش شامل دو صفحه از اطلاعات از جمله از آزمایش خون از آزمایشگاه.

مینه سوتا سناتور منتشر شد این گزارش پزشکی به عنوان عمومی و برخی از نامزدها شده است هل دادن همسر نامزدها مانند بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو دیدگاه لیبرال نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بیشتر (I-Vt.) به انتشار سوابق پزشکی خود را.

Sanders, 78, مواجه شده است و تماس به انتشار اطلاعات پزشکی پس از او با تجربه حمله قلبی در ماه اکتبر. اما ورمونت مترقی گفت: برای آزادی نیست هر بیشتر پرونده های پزشکی این مسابقه پس از سه نامه از پزشکان او اعلام کرد او سالم بودند در ماه دسامبر منتشر شد.

سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو نظرات تصویری سطوح بلومبرگ گفت: پدر و پسر که در اثر استعمال بیش از حد هروئین بودند و نه “یک خانواده خوب” بیشتر, 78 منتشر کرده است از یک صفحه از دکتر خود را تعیین و او را در “شکل فیزیکی.” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی دموکرات مشاهده ساندرز به عنوان داشتن بهترین شات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن: نظرسنجی Karl Rove: ‘راه طولانی برای رفتن’ به صورت ساندرز را به تصرف نامزدی: ‘این زمینه متلاشی’ بیشتر منتشر کرده است که در سه صفحه نامه ای که می گوید او یک “سالم و قوی 77 ساله با مرد است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>