Klobuchar نهایی آگهی در نیوهمپشایر جلوتر از اولیه

سناتور. ctqامی ژان KlobucharOvernight دفاع آمریکا برای اعزام پایین-عملکرد اتمی در زیردریایی | دیده بان عراق هشدار خروج ‘احتمال’ به معنی داعش تجدید حیات | چه به تماشای در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه اوایل برندگان و بازندگان از آیووا قفقاز تپه انتخاباتی گزارش: Buttigieg Sanders پیش رو در آیووا افتضاح تر‘s (D-Minn.) انتخابات ریاست جمهوری منتشر نهایی آن آگهی در نیوهمپشایر جمعه کمتر از یک هفته قبل از گرانیت حالت اولیه.

آگهی پخش کابل و دیجیتال خرید چکش جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتر و کست Klobuchar به عنوان یک متحد برای روزمره آمریکایی ها.

“ما یک رئیس جمهور که فکر می کند همه چیز را در مورد او. او در توییت خود گلف نفس خود” Klobuchar می گوید در آگهی.

تبلیغات

“اما من فکر می کنم این کار در مورد شما است. بهداشت و درمان خود را خود را در مدارس خود را امنیت خود و خانواده و آینده خود را,” او اضافه می کند. “من یک رئیس جمهور و فرمانده کل قوا که بازیابی نجابت به کاخ سفید می شود و همه چیز برای شما انجام می شود.”

این Klobuchar کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر از تپه مورد چقدر جدیدترین آگهی های خرید و هزینه.

Klobuchar است کار به نوعی حمایت در نیوهمپشایر جایی که او در حال اجرا است در اواسط تک رقمی در نیوهمپشایر با توجه به روشن شدن سیاست های رای گیری متوسط است.

مینه سوتا دموکرات امیدوار بود برای قوی نشان دادن همسایه, آیووا, این هفته, اما نتایج اولیه نشان داد که او در مکان پنجم پشت سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم بیشتر, سنسور. برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده ساندرز بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن, پیش بینی او به او تحویل داده ‘گذشته’ دولت از آدرس اتحادیه شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ‘عوام فریب, undignified, بسیار حزبی” بیشتر (I-Vt.) و الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر شده Pressley می گوید: “این ظلم است که در نقطه’ برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سخنرانی شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس ‘عوام فریب, undignified, بسیار حزبی” بیشتر (D-جرم.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenButtigieg حفظ باریک و سرب پس از دور دوم آیووا نتایج منتشر تهمت سیاهی دستاوردها در آستانه استیضاح حکم تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر