Klobuchar را افزایش می دهد $1 میلیون از شروع بحث

سناتور. ctqامی ژان KlobucharSanders و Buttigieg در گرما مرده با 100 درصد از آیووا حزبی نتایج در تپه انتخاباتی گزارش: Iowa آشفتگی عمیق تر برای دموکرات تپه 12:30 گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن پلوسی درآوردن دستکش; DNC می خواهد آیووا recanvass بیشتر (D-Minn.) تبلیغ در روز جمعه که انتخابات ریاست جمهوری مطرح کرده بود 1 میلیون دلار پس از شروع اولیه بحث در نیوهمپشایر.

Klobuchar در توییتر خود پست نیز خواست حامیان برای کمک به او ضربه $2 میلیون نفر تا نیمه شب.

تبلیغات

مسافت آمد و پس از مینه سوتا دموکرات درهم با شش از سال 2020 رقبا در منچستر در شب جمعه در آخرین مناظره قبل از روز سه شنبه اولیه در نیوهمپشایر.

شب جمعه مالی برای افزایش Klobuchar می آید پس از آنچه به نظر می رسد به یک پنجم در آیووا قفقاز و در میان رای گیری نشان می دهد که او در یک موقعیت مشابه پیش از گرانیت حالت اولیه.

Klobuchar خاص در حال تنش مبادلات با سابق, South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegButtigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی ساندرز و Buttigieg در گرما مرده با 100 درصد از آیووا حزبی در نتیجه در بیشترکه برنده حرکت جدید پس از تقریبا مقید بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersButtigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات رامنی در مجلس تصویب pro-اتحادیه های کارگری لایحه بیشتر (I-Vt.) در روز دوشنبه آیووا قفقاز.

تبلیغات

Klobuchar آمار Buttigieg بیش از گذشته خود را در مواضع “مدیکر برای همه” اشاره کرد که او به حمایت از طرح قبل از معکوس برای یک پیشنهاد است که گسترش در قانون مراقبت مقرون به صرفه. او همچنین در ستایش سنسور. داگ جونز (D-Ala.) و میت رامنیویلارد (میت) میت RomneyButtigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی ساندرز: من آرزو می کنم دیگر جمهوری خواهان مشترک رامنی ‘حس نجابت’ رامنی می گوید او انتظار ‘غیر قابل تصور’ عواقب پس از استیضاح رای بیشتر (R-یوتا) برای رای دادن به محکوم کردن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump مورد بحث coronavirus با آمریکا را تایید کرد, El Paso, Walmart تیراندازی مشکوک متهم تحت فدرال جرم و جنایت نفرت قانون Buttigieg: آن را ‘شرم آور’ به شنیدن تهمت حملات بر رامنی بیشتر در سنا را استیضاح دادگاه قبل از کوبیدن Buttigieg گذشته نظرات او مورد رسیدگی.

“وجود دارد مقدار زیادی از شجاعت است که شما را دیدم از تنها تعداد کمی از مردم. وجود شجاعت از Doug Jones دوست ما آلاباما که در زمان که سخت رای دادن. وجود شجاعت از میت رامنی که در زمان بسیار, بسیار دشوار است, رای,” او گفت: برای تشویق.

“اما آنچه شما گفت:, Pete زمانی که شما به مبارزه از طریق آیووا به عنوان سه نفر از ما بودند منصفه که در جلسه استیضاح شما گفت که آن را خسته کننده برای تماشا و که شما می خواستم به نوبه خود کانال و تماشای کارتون” او گفت:. “از آن آسان است برای رفتن به واشنگتن پس از, چرا که محبوب ترین چیزی که به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>