Klobuchar, o’rourke تایید بایدن در دالاس تجمع

سناتور. ctqامی ژان Klobuchar دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه Klobuchar لغو کمپین تجمع پس از تظاهرات بایدن خواستار پایان دادن به بحران انسانی در غزه بیشتر (D-Minn.) و سابق تشکر. Beto o’rourkeBeto O’RourkeCNN نشانه اندرو یانگ به عنوان مشارکت کننده Krystal توپ: رای دهندگان در حال آمدن خود به قضاوت در مورد کسی است که electable وارن کمپین به میزبان مجموعه ای از وقایع در تگزاس بیشتر (D-تگزاس) پیوست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن دموکرات نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه خوان ویلیامز: آیا ایران تا کنون جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن? اوباما و بایدن به نام برای تبریک پس از کارولینای جنوبی پیروزی: گزارش بیشتر بر روی صحنه در یک تظاهرات دوشنبه شب در تگزاس به پرتاب حمایت خود را پشت سر او برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری.

ایستاده در کنار معاون رئیس جمهور سابق در همان روز او به پایان رسید او خود ریاست جمهوری پیشنهاد Klobuchar به نام برای بازگشت به “نجابت و کرامت” در کاخ سفید است.

“اگر ما صرف چهار ماه آینده تقسیم حزب ما و رفتن در هر یک از ما صرف چهار سال آینده تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر جدا کردن این کشور” Klobuchar گفت.

“این است که به ما همه ما برای قرار دادن کشور ما به عقب هم به درمان این کشور و پس از آن ساخت چیزی حتی بیشتر” او ادامه داد: قبل از اضافه کردن به سلامتی: “من معتقدم که ما می تواند انجام این کار با هم. و به همین دلیل امروز من حمایت جو بایدن از رئیس جمهور.”

بایدن تشکر Klobuchar روی صحنه لحظاتی بعد گفتن یک جمعیت است که سناتور “می داند که چگونه برای به دست آوردن چیزهای انجام می شود.”

“او واقعا. به همین دلیل امی هرگز از دست داد. و او را از دست دادن نیست در حال حاضر. شما در حال رفتن به شنیدن بسیاری از ctq برای یک زمان طولانی.”

بعد از سلامتی او افزود: “به همین دلیل او را یکی از موثر ترین سناتور در سنای ایالات متحده.”

در طول تجمع بایدن خطاب نیاز برای این حزب برای انتخاب یک “مادام العمر دموکرات” است که می تواند متحد این کشور ظاهرا به ضرب گلوله در ایالت برنی ساندرزسناتور SandersThis هفته: خانه چشم رای در اورژانس coronavirus بودجه دموکراتیک نامزد دنده تا برای دراماتیک سه شنبه جاد گرگ: مغلوب ساختن پیشی جستن و Pelosi — که دیوانه در حال حاضر ؟ بیشتر (I-Vt.), فعلی حزب سوسیالیست برای نامزدی حزب دموکرات.

بایدن نیز پیوست سابق تشکر. Beto O’Rouke (D-تگزاس) که اضافه شده حمایت خود را به لیست در حال رشد از سابق 2020 مدعی پیوستن به بایدن انتخاباتی پیش از سه شنبه.

“خانم ها و آقایان, فردا, مارس 3rd, 2020, من خواهد بود, ریخته گری من رای گیری برای, جو بایدن” o’rourke دوشنبه اعلام کرد.

“این مرد در کاخ سفید است که یک تهدید وجودی برای کشور ما به دموکراسی به انتخابات آزاد و عادلانه و ما نیاز به کسی که می تواند او را شکست و در جو بایدن ما که مرد,” او اضافه شده است.

“من به دنبال یک رهبر” Buttigieg گفت. “من به دنبال یک رئیس جمهور خواهد شد که قرعه کشی کردن آنچه که بهترین است در هر یک از ما و من تشویق همه کسانی که بخشی از کمپین من به من ملحق چرا که ما پیدا کرده اند که رهبر معاون رییس جمهور به زودی به رئیس جمهور — جو بایدن.”

پس از شروع سنگی به ابتدایی فصل که دیدم بسیاری از شمارش معاون رئیس جمهور از نژاد بایدن آمده است خروشان به عقب عقد تعیین کننده پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه روز شنبه گذشته که پرش خود را آغاز جمع آوری کمک های مردمی و به ظاهر باعث سیل پیشنهادات در روزهای اخیر.

وجود داشته است نگرانی عمیق خود را در درون حزب در مورد تعداد انگشت شماری از نامزدهای میانه باقی مانده در مسابقه تقسیم وزش رای در حالی که جناح مترقی coalesced در اطراف Sanders. با خروج از Buttigieg و Klobuchar حزب به نظر می رسد پوشش پشت بایدن به عنوان یک پاسخ به خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی است.

  

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>