Klobuchar dodges در بایدن معاون رئیس جمهور سوال

سناتور. ctqامی ژان KlobucharSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر (D-Minn.), که تایید شده , جو بایدن,جو BidenSanders آماده برای سوپر شنبه 5 چیزهایی که به سازمان دیده بان در سه شنبه 5 متحده به سازمان دیده بان در سه شنبه بیشتر برای رئیس جمهور پس از خروج از مقدماتی حزب دموکرات نژاد در دوشنبه sidestepped یک سوال در مصاحبه روز سه شنبه در مورد تبدیل شدن به معاون سابق رئیس جمهور را در حال اجرا همسر.

پرسید که “امروز” لنگر ساوانا اکلاهما اگر او را در نظر بگیرید که معاون رئیس جمهور Klobuchar پاسخ داد: “من فقط انجام کار من در حال حاضر. من یک روز از داشتن چپ خود من مبارزه است.”

“من قصد دارم به مینه سوتا به جشن می گیرند با ما کار کارکنان” سناتور اضافه شده است. “اینجا جایی است که تمرکز من است.”

تبلیغات

Klobuchar همچنین گفت که این تصمیم به خروج از نژاد او بود به تنهایی و که او تحت فشار قرار دادند توسط هر کسی.

چرا او تایید بایدن او گفت: “من فکر می کنم او این نجابت که دقیقا همان چیزی است که ما نیاز داریم در حال حاضر در کاخ سفید و یک قلب که فقط وجود ندارد در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>