Klobuchar لغو کمپین تجمع پس از تظاهرات

سناتور. ctqامی ژان KlobucharWinners و بازنده از کارولینای جنوبی اولیه 5 takeaways از کارولینای جنوبی اولیه در دنباله: Steyer را با صدای تلپ افتادن یک هشدار به بلومبرگ بیشتر (D-Minn.) لغو یک کمپین تجمع در سنت لوئیس پارک, Minn., روز یکشنبه پس از معترضان گزارش همسو با موضوع زندگی و دیگر حقوق مدنی گروه به مرحله در رویداد برای بیش از یک ساعت.

در بیانیه ای به دست آمده توسط نیویورک تایمز Klobuchar کمپین گفت: سناتور ارائه شده برای دیدار با تظاهر کنندگان در مقابل آنها را در خروج از صحنه و اجازه می دهد او را به تجمع ادامه اضافه کرد که معترضان در ابتدا به نظر چنین توافق قبل از این گزارش حمایت کردن و امتناع از ترک صحنه.

“کمپین ارائه شده از دیدار با سناتور اگر آنها را مرحله به مرحله برای بیش از یک ساعت” یک سخنگوی Klobuchar کمپین گفت: بار. “در ابتدا پس از موافقت این گروه حمایت می شود و ما در حال حاضر لغو این رویداد است.”

تبلیغات

مبارزات انتخاباتی را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر بیشتر از تپه.

Klobuchar مواجه است خواستار به تعلیق مبارزات انتخاباتی او از زندگی ماده و NAACP فعالان بیش از نقش خود در پیگرد قانونی از Myon بارل یک آمریکایی آفریقایی تبار مردی که محکوم به قتل و محکوم به زندگی در زندان در حالی که هنوز یک نوجوان است. Klobuchar بود منجر وکیل در شهرستان در زمان اولیه خود را محاکمه و او بعد از رد درخواست او را به حضور مادر خود را پس از مراسم تشییع جنازه او زندانی شد.

بارل را مورد تبدیل شدن به یک نقطه از, انتقاد Klobuchar انتخاباتی به عنوان بسیاری از جمله قربانی پدر به اعتقاد او ممکن است اشتباه محکوم کرد.

“آنچه که من نیاز مردم به درک این نیست در مورد تعصب و این نیست در مورد سیاست” گفت: Leslie, ردموند, رئیس جمهور, مینیاپولیس, NAACP در ماه ژانویه است. “این است که در مورد عدالت است. … این فقط یک وضعیت است که اتفاق افتاده است به پارک مرکزی پنج به تنهایی. این یک وضعیت است که اتفاق می افتد در سراسر امریکا است. این وضعیت اتفاق می افتد که حق در اینجا در مینه سوتا است.”

“افراد جوان جوان, بزرگسالان داده شد زندگی جملات به پوسیدگی دور در زندان,” او اضافه شده است. “این منافع هیچ کس نیست. اما این به نفع سیاستمداران که با استفاده از سیستم عدالت کیفری به نفع سیاسی خود را استخدام. به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>