Klobuchar کمپین به تمرکز بر کشورهای کوچکتر

سناتور. ctqامی ژان KlobucharBiden چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی نظرسنجی: بایدن ساندرز در تگزاس پس از وارن نظرسنجی: Klobuchar آگهی در مینه سوتا به دنبال ساندرز و وارن بیشتر‘s (D-Minn.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری کار خواهد کرد برای زنده ماندن در آینده مقدماتی با سرمایه گذاری در کشورهای کوچکتر با توجه به مبارزات انتخاباتی یادداشت جزئیات استراتژی خود را پیش از سه شنبه.

“ما خواهد شد و سرمایه گذاری های جدید در تلویزیون و دیجیتال در کلرادو و کالیفرنیا و ماساچوست, مینه سوتا, تگزاس و یوتا” مدیر کمپین جاستین Buoen گفت: در این یادداشت. “ما همچنین ساخت یکی دیگر از شش رقم سرمایه گذاری در کارولینای جنوبی تلویزیون به عنوان امی در ادامه به سطح شیب دار بالا و تلاش در پلمتو دولت است.”

پس از یک مقام سوم در پایان نیوهمپشایر اولیه این Klobuchar کمپین را هدف متحده با محافظه کارانه تر کمتر متنوع رای دهندگان به خصوص کسانی که در آن نامزدهای دیگر صرف زمان کمتر.

تبلیغات

استقرار دموکرات ابراز افزایش نگرانی که سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو دیدگاه لیبرال نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بیشتر (I-Vt.) برنده خواهد بود این حزب نامزدی به خصوص با چندین نامزدهای میانه از جمله Klobuchar سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی دموکرات مشاهده ساندرز به عنوان داشتن بهترین شات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن: نظرسنجی Karl Rove: ‘راه طولانی برای رفتن’ به صورت ساندرز را به تصرف نامزدی: ‘این زمینه متلاشی’ بیشتر و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegLiberal نویسنده مت Stoller: Iowa حزبی پیچ شد ‘بوئینگ 737 Max از حزب دموکرات’ بایدن چهره do-or-die اولیه در کارولینای جنوبی دموکرات مشاهده ساندرز به عنوان داشتن بهترین شات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن: نظرسنجی بیشترتقسیم کردن ضد ساندرز رای دادن.

این رشته همچنین شامل میلیاردر تام Steyerتام Fahr SteyerPoll: بایدن ساندرز در تگزاس پس از وارن پل کروگمن: ‘بلومبرگ بد نیست اما او نباید در این مسابقه’ ساندرز پیروزی در نوادا بود بزرگ و گسترده ترشده است که هزینه های به شدت در کارولینای جنوبی; بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenJack سیاه تایید الیزابت وارن دموکرات مشاهده ساندرز به عنوان داشتن بهترین شات به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن: نظرسنجی: نظرسنجی: بایدن ساندرز در تگزاس پس از وارن بیشتر (D-n. y.) که به عملکرد قوی در هفته گذشته بحث و سابق شهر نیویورک شهردار مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو نظرات تصویری سطوح بلومبرگ گفت: پدر و پسر که در اثر استعمال بیش از حد هروئین بودند و نه “یک خانواده خوب” بیشتراست که مجموعه ای به طور رسمی آغاز رقابت برای نمایندگان در روز سه شنبه — مارس 3, هنگامی که بیش از یک دوجین متحده خواهد شد برگزاری مسابقات.

دموکرات ها نگران ساندرز باید امیدوار بود که برخی از نامزدهای دیگر ممکن است رها کردن مسابقه اما شده است وجود دارد نشانه کمی که در این زمینه محدود خواهد شد قبل از آوریل 3.

Klobuchar کمپین گفت: آن را در حال آماده سازی یک “برنامه تهاجمی” در کشورهایی مانند آرکانزاس, آلاباما, کارولینای شمالی, اوکلاهما, تنسی و ویرجینیا و همچنین به عنوان “کلید کنگره مناطق که در آن ما می توانید به دست آوردن نمایندگان در مناطقی مانند کالیفرنیا کلرادو, ماساچوست, یوتا, تگزاس و ایالت مین است.”

“امی در حال حاضر دارای 7 نمایندگان قرار می دهد که او فقط یک نماینده در پشت الیزابت وارن. و در هفته های آینده انتظار داریم امی برای ادامه به طور قابل توجهی رشد او محول تعداد” بون اضافه شده است.

تبلیغات

“ما همچنان به ببینید که افزایش مشارکت در انتخابات است و حداقل تا حدودی مربوط به تعداد رکورد مستقل و ناراضی جمهوری خواهان که در حال تصمیم گیری برای رای دادن در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. امی همچنان به باقی می ماند یک انتخاب برتر برای متقاعد کردن جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان ما را در جهت نیاز به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpAdvisor: ساندرز می تواند ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس بلومبرگ ریپ ساندرز بیش از کاسترو نظر coronavirus به ما می آموزد برای جلوگیری از بزرگ بعدی زیستی تهدید بیشتر در پاییز,” او نوشت.

هر چند Klobuchar سوم به پایان رسید در نیوهمپشایر او پشت افتاد Sanders, بایدن, Buttigieg و وارن در نوادا و نظر سنجی را در حال حاضر نشان می دهد او با پشتیبانی در کارولینای جنوبی است.

یک نظرسنجی اخیر از خود دولت که رای در روز سه شنبه نشان می دهد او در شود اما با ساندرز فقط شش امتیاز پشت سر گذاشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>