خانه قوانین رئیس کمیته جیم مک گاورن (D-جرم.) هشدار نمایندگان مجلس در یک گزارش دوشنبه شب که به سرعت ایجاد یک سیستم الکترونیکی به رأی از راه دور است “غیر واقعی” با توجه به انواع چالش های لجستیکی.

اما او پیشنهاد یک تعداد انگشت شماری از گزینه های است که قانونگذاران می توانید در نظر بگیرید به طوری که آنها لازم نیست برای سفر به واشنگتن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

گزارش منتشر شده توسط McGovern که به تشریح قانونگذاران’ گزینه ها به این نتیجه رسیدند که “تا کنون بهترین گزینه این است که استفاده از خانه های موجود در قوانین و شیوه های فعلی” به طور خاص با اتفاق آراء موافقت و یا رای دادن صدا که نیاز نیست همه اعضا حضور داشته باشند.

تبلیغات

رهبران کنگره هنوز در حال مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در یک سوم بسته محرک برای کمک به تقویت اقتصاد وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر. پس از عبور از آن مجلس سنا به خانه رهبران را مجبور به تصمیم می گیرید که چگونه برای ادامه.

با قانونگذاران در هر دو طرف ترس از سفر و صرف زمان در محله های نزدیک در حال حاضر که حداقل سه نفر از اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای coronavirus McGovern گفت: بهترین گزینه این است که استفاده از خانه های موجود در قوانین به جای تلاش برای ایجاد یک سیستم تست نشده مانند اینترنت-بر اساس رای گیری.

“واضح است که سریعترین و به احتمال زیاد بهترین راه رو به جلو است برای کنگره به تصویب است که اندازه گیری به اتفاق آراء موافقت و یا با رای دادن صدا. کوتاه است که وجود دارد چند گزینه های دشوار است که ما می توانید در نظر با استفاده از,” McGovern نوشت: در نامه ای به همکاران.

این گزارش با اشاره به سابقه تاسیس در سال 1918 آنفولانزای همه گیر که در خانه استفاده می شود به اتفاق آرا توافقنامه رضایت به تصویب قانون.

بسیاری از نمایندگان مجلس در روزهای اخیر به نام برای خانه برای ایجاد یک کنترل از راه دور سیستم رای گیری به طوری که آنها هنوز هم می تواند رأی در حالی که اجتناب از خطر در معرض خود را به coronavirus یا در حالی که سفر به عقب و جلو از مناطق خود و یا در حالی که تجمع در پایتخت.

نزدیک به 70 آمریکا امضا نامه رهبری توسط مظنونان حمله به دانشگاه اریک SwalwellEric Michael SwalwellCongress tiptoes سمت از راه دور رای گیری در آمریکا و در مخالفت با کنترل از راه دور رای گیری در طول بحران CBS تمام دسترسی از راه اندازی متحرک ‘Tooning کردن اخبار سری بیشتر (D-کالیفرنیا.) و کتی پورتر (D-کالیفرنیا.) اوایل روز دوشنبه اصرار McGovern به تغییر قوانین خانه اجازه می دهد تا از راه دور رای گیری.

تبلیغات

اما گزارش منتشر شده توسط McGovern به این نتیجه رسیدند که آن را نمی خواهد عملی را به سرعت ایجاد یک کنترل از راه دور الکترونیکی سیستم رای گیری در حالی که نمایندگان مجلس انتظار می رود در اسرع وقت به عمل در قانون برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“در حالی که از راه دور رای گیری سزاوار … متفکر مطالعه برای ایجاد یک امن و قابل اعتماد و کاربر پسند سیستم در حالی که در میان یک بحران واقعی” این گزارش می گوید.

این گزارش هشدار داد امنیتی بالقوه در برابر تهدیدات اینترنتی مبتنی بر سیستم رای گیری به عنوان به خوبی به عنوان ممکن است چالش های قانونی از مخالفان مصوبات تحت چنین سیستم. آن را بیشتر هشدار داد در برابر تلاش یک سیستم جدید برای اولین بار در عمده قانون مانند یک بسته محرک اقتصادی در پاسخ به یک بیماری همه گیر.

“از راه دور رای گیری در علاوه بر این به رو لجستیکی و چالش های امنیتی – تست نشده است قانون اساسی است و هیچ سابقه برای استفاده از آن در کنگره است. با استفاده از این فرایند به تصویب قانون می تواند اجرا خطر از قانون که در دادگاه به چالش کشیده به عنوان مثال با یک گروه مخالف این قانون است. اگر چه وجود دارد به طور بالقوه برنده استدلال می شود ساخته شده در مورد قانون اساسی هر گونه چالش می تواند تاخیر در اجرای انتقادی قانون” این گزارش می گوید.

گزارش ارائه شده از یک تعداد انگشت شماری از گزینه های دیگر از قوانین موجود.

اگر اعضای مجبور به سفر به کنگره برای رای دادن از خانه می تواند نگه دارید رای باز برای طولانی تر از حد معمول به طوری که نمایندگان مجلس می تواند رای در شیفت و جلوگیری از جمعیت زیادی در اتاق. در این گزارش پیشنهاد شده “مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه های رای گیری بین استفاده از” و “کنترل که چگونه بسیاری از مردم در اتاق و نزدیکی خود را به هر یک از دیگر.”

که منعکس کننده آنچه در سنا انجام داده است و در روزهای اخیر به نگه داشتن کف رای برای دوره های طولانی تر به ترویج اجتماعی فاصله دستورالعمل های توصیه شده توسط مقامات بهداشت عمومی.

گزارش منتشر شده توسط مک گاورن همچنین شناور “پیشرفته به اتفاق آراء رضایت” است که نیاز به خانه اتخاذ یک قطعنامه افزایش حداقل تعداد نمایندگان مورد نیاز برای اعتراض به تلاش برای تصویب یک لایحه با اتفاق آرا رضایت.

تحت قوانین فعلی, یک نماینده مجلس می تواند به تنهایی جلوگیری از یک لایحه از عبور اتفاق آرا رضایت اگر او از لحاظ جسمی در حال حاضر در اتاق.

اما خانه را به طور بالقوه باید برای انجام یک تماس رول رای به تغییر موجود به اتفاق آرا موافقت روند.

یکی دیگر از گزینه خواهد بود “proxy voting” است که در آن غایب عضو می تواند یک عضو حاضر در مجلس مجلسی اقتدار به بازیگران برای آنها رای دهید. در چنین سناریو اقلیت و اکثریت رهبران می تواند در خدمت به عنوان پروکسی برای اعضای مربوطه احزاب به صورت کلامی و غیاب رای دادن. کاربرانی که هنوز مایل به رای دادن در فرد از طرف خود هنوز هم می تواند انجام این کار است.

اما چنین روند نیز نیاز به ایجاد تغییر در قوانین خانه.

خانه هفته گذشته به تصویب تغییرات در دومین بسته محرک اقتصادی که تاسیس شده پرداخت می شود و بیمار برای ترک برخی از کارگران و افزایش بیمه بیکاری در میان سایر مقررات – با اتفاق آرا رضایت.

اما محافظه کار در کنگره کابللوئیس (لویی) Buller GohmertCongress tiptoes سمت از راه دور رای گیری خانه عبور اصلاح coronavirus لایحه Gohmert با استناد به تغییرات نمی بلوک coronavirus لایحه بیشتر (R-تگزاس) در ابتدا در اعتراض به تصویب آن نشان دادن خطرات ناشی از تلاش برای تصویب عمده صورتحساب به اتفاق آراء رضایت. Gohmert در نهایت کوتاه آمد ساعت بعد پس از گفتگو با رهبران ایران و رئیس جمهور.

در سال گذشته چندین آمریکا مانع از یک فاجعه کمک بیل از عبور به اتفاق آرا موافقت در حالی که اتاق شد و در زنگ تفریح. که تاخیر در تصویب لایحه برای بیش از یک هفته تا زمانی که خانه می تواند reconvene برای یک تماس رول رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im