Kerjiwal دیدار مودی در مورد چین virus تهدید دهلی درگیری

دهلی نو:
دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز سه شنبه در ملاقات نخست وزیر نارندرا مودی که ارائه شده برای کار با Aam Aadmi Party (AAP)-چراغ دهلی دولت به نبرد در حال رشد ترساندن از Covid-19 و برای کنترل این وضعیت پس از خشونت در شمال شرق دهلی است که منجر به حداقل 48 نفر از دست دادن زندگی خود را و بیش از 300 مجروح می شود.

Kejriwal بازدید می آید ساعت پس از اولین مورد مثبت مرگبار Covid-19 در سرمایه های ملی و تنها چند روز پس از خشونت است.

این نخستین دیدار نخست وزیر پس از او در زمان ادای سوگند به عنوان رئیس جمهوری برای سومین بار در ماه گذشته است.

“Coronavirus مورد بحث قرار گرفت. دولت مرکزی و دولت دهلی نو را با هم کار کنند به دلیل آن است که یک بیماری خطرناک است که با سرعت زیادی در هر کدام از آن کشور وارد شده است. ما نیاز به همکاری با یکدیگر برای اطمینان حاصل شود که آن را نشانی از گسترش” Kejriwal به خبرنگاران گفت: پس از این نشست است.

رئیس جمهوری گفت: مودی توافق برای همکاری با یکدیگر به منظور توسعه دهلی نو است. Kejriwal همچنین به نخست وزیر درخواست کرد تا اطمینان حاصل شود که کسانی که مسئول این شورش ها نگه داشتن گذشته خود را از وابستگی به یک حزب سیاسی و یا دین.

“حوادث طی چند روز گذشته در دهلی نو نیز مورد بحث قرار گرفت. من به او گفتم که در روز یکشنبه وجود دارد شایعات بسیاری در سراسر دهلی نو است. پلیس دهلی نقش مهمی در جذاب به مردم برای حفظ صلح و جلوگیری از شایعات. آنها موفق به جلوگیری از یک حادثه. هفته گذشته پنج شنبه و جمعه شب دیدم حداکثر میزان خشونت تمام در یک منطقه. اگر همان عمل گرفته بود و پس از آن بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شده,” او گفت:.

“من درخواست کرد و او نیز گفت که ما نیاز به اطمینان حاصل شود که این شورش را هرگز در سرمایه های ملی دوباره. من به او اعتراض کرد که کسانی که مسئول این شورش آنها می تواند از هر حزب سیاسی دین کسی برجسته وجود دارد باید دقیق عمل به طوری که یک پیام در پایین می رود که چنین خشونت تحمل نخواهد شد” Kejriwal گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>