کرالا را بهبود مالی از covid خرید اینترنتی به نظر می رسد دور

ERNAKULAM:
کرالا یکی از کشورهای به ثبت نام برخی از موفقیت در مبارزه برای جلوگیری از coronavirus روز چهارشنبه تصمیم گرفت به تصویب یک قانون جدید به تاخیر پرداخت حقوق و دستمزد از دولت کارکنان دولت.

این می آید به عنوان دولت یکی از اولین به سهولت مستند تحمیل شده به بررسی گسترش این بیماری است مواجه شدید بحران نقدی به دلیل اختلال در فعالیت های اقتصادی است. دولت تا کنون موفق به جمع آوری تنها 250 کرور درآمد برای آوریل, با توجه به برآوردهای رسمی. این دور از 3,500 کرور آن نیاز به پرداخت کارکنان آن و قرارداد کارگران است.

کارگران اتحادیه های کارگری حمایت مخالفان کنگره تا به حال خواستار پرداخت کامل حقوق و حال پس از دریافت مطلوب حکم دادگاه در روز سه شنبه. رهبری این دولت به سرعت حرکت می کند برای جلوگیری از هرج و مرج مالی.

دولت تصویب کرالا فاجعه و اضطراری برای بهداشت عمومی در مقررات ویژه قانون سال 2020 در جلسه کابینه در روز چهارشنبه. این به آن قدرت به تسلیم تا 25 درصد از حقوق کارکنان به مدت شش ماه. این قانون به تصویب رسید از طریق فرمان و قانون تبدیل خواهد شد اگر آن را تصویب فرماندار. آن را نیز کاهش حقوق همه قانونگذاران 30 درصد.

“حقوق به تعویق خواهد افتاد این ماه تا نهایی شدن فرمان. در حقیقت ما تنها می تواند به حقوق پس از قرض گرفتن از 1000 کرور روپیه (از بانک مرکزی هند از راه قانونی نسبت های نقدینگی یا SLR اوراق قرضه)” گفت: دولت وزیر دارایی توماس اسحاق. “آینده مناقصه ای (SLR اوراق قرضه) در 5 مارس. نرخ بهره است که در 9٪. بنابراین اگر ما را 5,000-6,000 کرور (مانند کرالا را در اوایل آوریل) ما را مجبور به پرداخت بهره بالا,” او گفت:.

کرالا به نسبت بالاتر از کارکنان دولت از کشورهای دیگر—یکی برای هر 100 نفر—با جمعیت 33 میلیون. حدود 500000 کارکنان دولت پرداخت می شود در اطراف 42,000 کرور روپیه در هر سال یا نزدیک به 50 درصد از مجموع درآمد حدود 85,000 کرور.

کرالا شده اند به شدت برخورد کند, با توجه به اینکه بسیاری از درآمد خود را از بخش هایی مانند گردشگری که به طور مستقیم تحت تاثیر سراسر کشور خاموش کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>