کرالا covid-19 گسترش از طریق تماس با ما کاهش در ماه مه با وجود آنلاک

ERNAKULAM: کرالا یکی از نادر کشورهای هند به پهن coronavirus عفونت منحنی در ماه آوریل است. اما پس از سفر از سر گرفته و در 7 مارس در خط با هند تدریجی آرامش مستند هنجارهای کرالا covid-19 بیماران رسید از 16 به 1,095 بین 8 مارس و 7 ژوئن.

نگاهی نزدیک به دولت داده های سلامت دیده نعناع نشان داد که کرالا نه تنها درمان این بیماری بهتر است کنترل این ویروس از سرعت در حال گسترش به جامعه در تضاد به دیگر کشورهای هند است.

حتی به عنوان فعال covid-19 نفر افزایش یافت که مستند بود آرام انتقال از طریق تماس با ما در واقع افت در دولت با توجه به داده ها. انتقال این بیماری از طریق شناخته شده و یا ناشناخته مخاطبین است باعث خاموش نگرانی متحده آن را به عنوان معنی این ویروس به سرعت در حال گسترش و یا حرکت غیر قابل تشخیص از طریق جمعیت است.

کرالا تا به حال در مجموع 499 موارد در 4 مارس که 165 آلوده شدند از طریق تماس با ما. اما در 7 ژوئن کرالا بود 1,415 موارد ثبت شده که تنها 148 آلوده شدند از طریق تماس با ما. به عبارت دیگر گسترش عفونت از طریق تماس با ما از کاهش 33% از کل موارد به 10.45 % در یکی از آخرین ماه است.

کرالا وزیر بهداشت KK Shailaja اعتبار عملکرد را نشان از قدرت تثبیت نظام سلامت, ثابت, شب زنده داری از مقامات و افزایش آگاهی در مورد این بیماری در میان مردم محلی است.

دولت دیده می شود برخی از 1,87,619 مردم بازگشت تا 7 ژوئن و تا حد زیادی جایگزین نهادی قرنطینه با خانه قرنطینه. آن را تحت تاثیر قرار بر در قرنطینه مردم را به ماندن در داخل تعیین شده برای جلوگیری از گسترش بدون که این بیماری را گسترش گفت: Shailaja.

“67 درصد از افرادی که از کشورهای دیگر در خانه قرنطینه در کرالا,” او گفت:. “محدود کردن جامعه گسترش یک نتیجه موفقیت ما با خانه قرنطینه. ما شده اند با داشتن موفقیت های اولیه با خانه قرنطینه با تشکر از آموزش مردم و آنچه در آن است و چگونه آن را مفید است. کاری که ما کردیم این بود— قبل از هر کسی آمد به کرالا از خارج مرزها جامعه ما کارگران خواهد درگذشته اگر خانه دارای یک اتاق با یک دستشویی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اتاق قرنطینه. تنها کسانی که هیچ امکانات از جمله ارسال شد به نهادی قرنطینه” گفت: Shailaja.

وجود دارد یک نگرانی جدید روند هر چند با 35 سلامت کارگران آلوده در کرالا تا 7 ژوئن تقریبا از هیچ کدام قبلا. برای حل این دولت آغاز خواهد شد 10,000 آنتی بادی آزمایش با استفاده از کیت خریداری شده از HLL Lifecare محدود بخش عمومی واحد از روز دوشنبه Shailaja گفت.

آنتی بادی آزمون نظارت آزمون با استفاده از نمونه خون که می تواند انجام شود به سرعت برای تشخیص آنتی بادی است که ممکن است پس از تشکیل ابتلا به عفونت است.

“در درجه اول این دسته خواهد بود surveiled— بهداشت و درمان کارگران غیر covid بيماران تحت درمان در بیمارستان پلیس و جامعه دیگر از کارگران که به طور بالقوه در معرض انبوه اطلاعات تماس جوامع که در آن covid-19 بیماران یافت شده از منابع ناشناخته از عفونت است. کسانی که مثبت در آزمایش پادتن اشاره خواهد شد برای تست PCR” گفت: Shailaja.

کرالا آغاز کرده بود موفق به خصوص ‘شکستن زنجیره ای’ کمپین برای محدود کردن covid-19 گسترش به عنوان اوایل به عنوان 15 مارس زمانی که فعال آن موارد کمتر از 100 ساخت شستن دست کیوسک و sanitisers همه جا در سراسر مکان های عمومی. تصویری از برخی از مسافران شستن دست راست و پس از اخذ کردن از یک اتوبوس در کرالا Calicut رفته بود ویروسی در رسانه های اجتماعی.

در 28 مارس کرالا ارشد وزیر Pinarayi Vijayan حال راه اندازی دور دوم مبارزات انتخاباتی شده با تمرکز ویژه بر روی مهار تف کردن در عمومی. پس از 30 مارس استفاده از ماسک در اماکن عمومی ساخته شد الزامی است. آن را تا به حال نیز خواست مردم بالاتر از سن 65 به سرمایه گذاری در خارج.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>