کرالا به اجباری قرنطینه نجات شرح

کرالا خواهد بود که پیشتاز بزرگترین هجوم توده عودت کنندگان از خارج از کشور به عنوان مرکز برنامه برای تخلیه رشته های هندی, شرح در 65 پرواز از 7 ممکن است به احتمال زیاد به آن را در معرض جزر و مد افزایش عفونت و تست محدودیت های آن vaunted بهداشت عمومی زیرساخت ها است.

“ما خوش آمدید برادران ما از خارج از کشور. اما زمانی که مردم وارد نمی توانیم منحرف از هدف مهار گسترش عفونت است. احتمال عفونت بسیار بالا در مسافرت هوایی. جهانی هنجارهای باید دنبال کرد و کسانی که در هواپیما باید غربالگری برای عفونت قبل از آنها شروع سفر خود گفت:” کرالا وزیر Pinarayi Vijayan به خبرنگاران گفت.

Vijayan گفت که او نوشته است نامه ای به نخست وزیر نارندرا مودی در روز سه شنبه ذکر این و دیگر مشکلات در این مرکز برنامه های. “پیش از آن که مردم تخلیه شدند از ایتالیا و ایران, تیم پزشکی آزمایش شده بود آنها را قبل از آنها شروع به سفر خود را,” او گفت:.

کرالا قرار است به دریافت 15 پرواز بیشتر از 64 پرواز برای تخلیه شرح با توجه به مرکز. هر هواپیما را حمل 200 مسافر و اگر یکی از آنها عفونت هر کس دیگری را در معرض خطر گفت: Vijayan. “این است و نه فقط مضر به کرالا این افزایش می دهد گسترش عفونت در سراسر کشور,” او گفت:.

دولت دستور داده است تا دو لاخ آنتی بادی کیت های آزمایش و برنامه ریزی غیر متمرکز قرنطینه اقدامات است. این عودت خواهد شد به دولت قرنطینه امکانات راه اندازی در نزدیکی فرودگاه که در آن آنها قرار داده خواهد شد تا برای یک هفته در مشاهده و یا درمان. در ضمن مشابه اجباری قرنطینه اعلام شد در روز سه شنبه برای کسانی که بازگشت از مناطق قرمز در دیگر کشورهای هند بیش از حد. در مجموع 1,80,540 نفر ثبت نام کرده اند با کرالا برای بازگشت از کشورهای دیگر. دولت صادر کرده است 25410 عبور برای آنها تا کنون و 3363 در حال حاضر بازگشت و در 24 ساعت پس از مرزها باز شد در روز دوشنبه.

“ما نمی خواهد بود قادر به ارسال کسی به طور مستقیم به خانه خود را بدون حداقل هفت روز قرنطینه. آنها را در معرض تست PCR در روز هفتم. نتایج آزمون در دسترس خواهد بود و روز بعد پس از آن آزمایش منفی خواهد بود به خانه فرستاد اما آنها را باید در خانه برای هفت روز آینده. دیگران باقی خواهد ماند در حالت قرنطینه” او گفت:.

برای کسانی که آزمایش منفی پس از یک هفته اگر آنها به اندازه کافی امکانات در بازگشت به خانه به ادامه قرنطینه برای یک هفته دیگر دولت را خانه آنها را در انزوا تخت در 2.5 لاخ جداسازی تخت های شناسایی شده در هر منطقه از جمله خانه های خالی و houseboats. “یک لاخ تخت به راحتی در دسترس هستند. ما همچنین امیدواریم که امکانات ما برای افزایش از 45000 تست PCR به 60000 توسط این ماه تا پایان” Vijayan گفت.

CM همچنین با نام مرکز به بازبینی تعداد evacuees این ادعا آن است که بیش از حد کم است.

“به ما گفته شده که از طریق کوچی Calicut و Trivandrum فرودگاه 2250 مردم خواهد شد ورود در پنج روز. تعداد کل مردم را به کرالا توسط دولت هند به ما گفته شده است که 80000 نفر. اما کرالا خود برآورد آن است که ما را مجبور به تخلیه 1,69,136 مردم بر اساس اولویت. اینها افرادی هستند که مشاغل از دست رفته که کار ویزا تمام شده که از زندان های زنان باردار رشته و کودکان و کسانی که از دیدن ویزا منقضی شده دانشجویانی که از پایان دوره خود را و به همین ترتیب,” او گفت:.

“در مجموع 4,20,000 نفر ثبت نام کرده اند با دولت برای بازگشت است. یک سیستم برای تبادل این اطلاعات هنوز در دسترس ساخته شده توسط امور خارجی وزارت یا سفارت. ما تقاضا شد به خانه مردم در اولویت لیست,” او اضافه شده است.

همچنین CM گفت: دولت بافل معافیت از چهارمین فرودگاه بین المللی در دولت در Kannur منطقه از فهرست مقصد برای پرواز. “Kannur فرودگاه معاف است بدون هیچ دلیل. برخی از 69179 نفر ثبت نام کرده اند با ما به بازگشت به Kannur. اگر آنها را در جای دیگری در این مستند ما می توانید حدس خود را, سختی,” او گفت:.

پس از عودت خواهد شد که از طریق seaways بیش از حد شبیه ترتیبات ساخته شده در بندر کوچین در Ernakulam district بیش از حد که در آن آنها خواهد بود لنگر انداخت گفت: Vijayan. مردم از کشورهای دیگر را مجاز به سفر به کشورهای خود را هنگامی که آنها می رسند و در هوا و بنادر کشور, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>