کرالا گزارش 14 جدید تاج موارد دولت شمارش در 105

کرالا گزارش 14 تازه coronavirus موارد در روز سه شنبه, از جمله یک کارگر بهداشت برای اولین بار گفت که وزیر Pinarayi Vijayan. تعداد کل بیماران در کشور در حال حاضر 105. شش مورد جدید از Kasargod منطقه آلوده ترین منطقه CM گفت. هشت نفر از تازه بيماران آمد از دبی هر یک از قطر و انگلستان و سه از طریق تماس با بيماران موجود است.

در مجموع 72,460 اشخاص تحت نظارت در کرالا CM گفت: از آنها تنها 466 در بیمارستان. بقیه در خانه های خود را, او گفت:. در روز سه شنبه 164 نفر بستری در بیمارستان. تا کنون 4516 نمونه ارسال شد برای تست و 3331 از آنها بازگشت و به عنوان منفی است.

شنبه اولین روز کامل مستند در کرالا با بخش 144 که ممنوع توده جمع آوری و استناد در پنج منطقه و دیگر مناطق تعطیل مرزهای حمل و نقل عمومی ممنوع و مغازه ها تعطیل محرومیت کسانی که ارائه خدمات ضروری مانند مواد غذایی و دارو است. اما پلیس مجبور به اعمال زور در برخی از قطعات را تعطیل غیرضروری مغازه ها که باز شده و کاهش جمعیت در جاده ها به عنوان مردم بیرون آمد در اعداد بزرگ است.

بر خلاف آنچه انتظار می رفت مردم دیده می شد بیرون رفتن و سفر غیر ضروری به طوری که دولت مجبور است به قانون گفت: Vijayan.

“همه وسایل نقلیه متوقف خواهد شد, سرویس, تاکسی و خودرو می تواند تنها طبقه فقط برای خدمات ضروری است. در وسایل نقلیه خصوصی به غیر از راننده تنها یک شهروند ارشد می تواند سفر” گفت: Vijayan.

کرالا نیز نصب عبور سیستم مرتب سازی بر اساس از خود اعلام شکلی که ساخته شده اجباری برای افرادی که بخشی از خدمات ضروری برای سرمایه گذاری. همه کارکنان رسانه معاف است از این. CM همچنین مسائل مربوط به سخت هشدار در برابر احتکار و احتکار شیوه. “اگر شما فکر می کنم از بهره برداری از این وضعیت به سود شما خواهد پشیمانی. دولت پس از شما را بدون هیچ گونه تحمل” او گفت:. صفحه اصلی قرنطینه مردم باید با محدود کردن خود به حمام متصل اتاق و پیروی از هنجارهای خاصی برای ایمنی خود و عموم CM گفت. اگر خانه ندارد چنین مقررات به پیروی از هنجارهای فرد باید معطوف به بیمارستان انزوا او اضافه شده است.

دستمزد روزانه کارگران شهروندان ارشد, زندگی به تنهایی متفاوت-abled و افراد بی بضاعت دچار مشکل عمیق هستند و به آنها داده خواهد شد مراقبت های اضافی و کمک Vijayan گفت. “ما در حال محاسبه چگونه بسیاری از چنین افرادی در هر بخش. بخش اعضای داوطلبان خواهد اطمینان حاصل شود آنها با توجه به مواد غذایی و دارو” او گفت:.

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر