کرالا بازگشایی بدون جمعی انتقال با وجود covid افزایش

ERNAKULAM:
کرالا یکی از معدود کشورهای هند به پهن covid-19 عفونت منحنی در ماه آوریل است. اما بین 8 مارس و ژوئن 7 آن covid-19 تعداد رسید از 16 به 1,095 پس از بازگشت از کسانی که در خارج از خلیج فارس و افرادی که از کشورهای دیگر به عنوان هند کاسته مستند هنجارهای.

اما یک نگاه دقیق تر در دولت اطلاعات در سطح reviewed by نعناع نشان داد که کرالا نه تنها درمان این بیماری بهتر است کنترل این ویروس از گسترش به جامعه در تضاد به کشورهای دیگر.

اگر فعال موارد افزایش یافته و پس از مستند هنجارهای شد آرام, تماس, انتقال, کاهش یافته است, دولت بهداشت و درمان داده ها را نشان می دهد.

انتقال covid-19 از طریق شناخته شده و یا ناشناخته مخاطبین در درون دولت (به عنوان مخالف به خارج) شده است یک چالش برای بسیاری از کشورها و گسترش ویروس کشف نشده و به سرعت در جامعه است.

کرالا تا به حال 499 موارد ثبت شده در 4 مارس که 165 آلوده شدند از طریق تماس با ما در کرالا است. اما در 7 ژوئن کرالا بود 1,415 کل موارد ثبت شده از آن تنها 148 آلوده شدند از طریق تماس با ما در داخل دولت است.

به عبارت دیگر گسترش عفونت از طریق تماس با ما در داخل دولت آمد از 33 درصد از کل مورد تعداد در اوایل ماه مه به 10.45% در حال حاضر با وجود بیشتر از اقتصاد است.

کرالا وزیر بهداشت K. K. Shailaja نسبت به این دولت و برتر بهداشت عمومی و زیرساخت های ثابت افروزی توسط مقامات و افزایش آگاهی در مورد این بیماری است.

در یکی از آخرین ماه کرالا کمک 187,619 عودت به دنبال خانه قرنطینه قوانین. جامعه کارگران گسترش آگاهی, درخواست افراد و خانواده ها به ماندن در داخل اتاق خود و دست برداشتن از حرکت در اطراف و حتی داخل خانه های خود را برای جلوگیری از گسترش.

این چیزی بود که نه می تواند موفق بوده اند بدون حمایت عمومی گفت: Shailaja.

“67 درصد از افرادی که از کشورهای دیگر در خانه قرنطینه در کرالا است. محدود کردن جامعه گسترش یک نتیجه موفقیت ما با خانه قرنطینه. ما شده اند با داشتن موفقیت های اولیه با خانه قرنطینه با تشکر از آموزش مردم و آنچه در آن است و چگونه آن را مفید است. کاری که ما کردیم این بود— قبل از هر کسی آمد به کرالا از خارج از مرزهای آن جامعه کارگران پرسید اگر در خانه تا به حال یک اتاق با دستشویی برای اتاق قرنطینه. تنها کسانی که نمی باید امکانات از جمله ارسال شد به نهادی شده است.”

اما برای اولین بار 35 دولت بهداشت و درمان کارگران شد covid مثبت که از 7 ژوئن. دولت در حال برنامه ریزی برای شروع 10,000 سریع آنتی بادی آزمایش بر سلامت کارگران و پرسنل پلیس و جامعه کارگران که در معرض انبوه اطلاعات تماس.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>