کرالا سوابق 85 جدید موارد 1,342 فعال بیماران

کرالا شناسایی 85 جدید covid-19 نفر در روز شنبه در نظر گرفتن مجموع شمارش فعال بیماران به 1,342 گفت: دولت وزیر بهداشت KK Shailaja در بیانیه ای. در ضمن او افزود: 46 بيمار بهبود بیش از حد او گفت: مصرف مجموع شمارش بهبود مردم به 1,045.

در ماه گذشته گفت: Shailaja بسیاری از تازه بیماران افرادی هستند که پس از بازگشت از سفر بین المللی و بین ایالتی سفر— 53 بازگشت از کشورهای خارجی و 18 از کشورهای دیگر. ده بيمار آلوده از طریق تماس های محلی چهار نفر از آنها در سلامت کارگران است.

کرالا نیز 2,35,418 تحت نظارت برای عفونت از آنها 1,989 در بیمارستان بستری و بقیه در خانه های خود گفت: Shailaja. در روز شنبه به تنهایی او گفت: 223 نفر به بیمارستان منتقل شد. در 24 ساعت گذشته, 5,170 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند و در مجموع دولت را آزمایش کرده است 1,44,842 نمونه گفت: Shailaja. دولت همچنین افزود: دو مکان های جدید به عنوان نقاط در حالی که حذف شدند 13 نفر دیگر ساخت مجموع 117 نقاط. آن را قبلا تمدید مستند در نقاط پس از 30 ژوئن.

دادن یک منطقه عاقلانه فروپاشی Shailaja گفت: 15 تازه بیماران از Malappuram, 14 از Kannur, 12 از کالیکوت نه هر یک از Alappuzha و Kasargod هشت از پلککد هفت از Ernakulam, چهار هر در ایدوککی و تریسور و هر یک از Pathanamthitta, Kottayam و Wayanad.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>