کرالا آماده طرح اقدام برای مقابله با بازگشت از خلیج شرح

کرالا دولت آماده است یک پروتکل برای منظم بازگشت مهاجران هنگامی که حمل و نقل محدودیت برداشته می شوند, برای جلوگیری از جدید covid-19 عفونت swamping آن سیستم بهداشت و درمان.

این می آید به عنوان یک حدود 10% از کرالا 33 میلیون جمعیت زندگی در خارج از کشور به ویژه در غرب آسیا است.

دولت با تشکیل یک هفت عضو هسته پنل از مقامات بالا به برنامه ریزی برای مهاجرت معکوس. روز چهارشنبه از دولت گفت: همه عودت باید ثبت نام Norka-ریشه های dodol سازمان دولتی تحت آن غیر مقیم Keralites امور (Norka) بخش.

“این در حال انجام است برای دیدن که دولت آماده است با تمام ترتیبات لازم. کسانی که در بر داشت در سلامت خوب را باید در انزوا در خانه های خود را برای 14 روز. کسانی که با هر گونه علائم ارسال خواهد شد به تاج مراکز مراقبت و می شود وجود دارد. وجود دارد یک ارائه برای کسانی که مایل به در انزوا در هتل یا استراحتگاه و آنها را مجبور به پرداخت هزینه برای آن گفت:” منظور است.

“هر گاه کسانی که مهاجرت بازگشت ما در حال آماده به آنها را دریافت. دولت آماده است همه خدمات به این پایان است. دولت ایجاد خواهد شد طیف گسترده ای از بیمارستان و مراقبت های شبکه برای آنها” وزیر Pinarayi Vijayan posted on Facebook.

دولت انتظار دارد 500,000 شرح به زمین تا ظرف 30 روز پس از پرواز از سر و فلوچارت برنامه ای است که رعایت هنجارهای دولت مرکزی, یک مقام آگاه از این بحث گفت: درخواست ناشناس ماندن.

دولت ایالتی کردم نزدیک به 300,000 تخت بیمارستان آماده به جای کسانی که در میان آنها خواهد شد که نیاز به بستری شدن در بیمارستان گفت: این مقام ذکر شده در بالا.

تست مراکز نیز افزایش تا به جای یک پتانسیل افزایش در نمونه های او اضافه شده است.

این نیروی کار است کاربران از تمام بخش ها از جمله بهداشت و درمان و حمل و نقل و درآمد پلیس و دولت های منطقه.

دولت نیز برنامه ریزی برای کسانی که بازگشت از کشورهای دیگر این مقام گفت.

Vijayan پیشتر گفته است که دولت نیز در رسیدن به سفارتخانه برای ارائه کمک کافی برای مهاجران سرگردان در کشورهای خارجی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>