کرالا kickboxer ان مری فیلیپ برنده افتخاراتی در رقابت

آموزش کیک بوکسینگ شد و دورترین چیز در ان مری فیلیپ ذهن او ثبت نام پسرش, کریس Jubin برای درس در سال 2018 است. او و همسرش Jubin پیتر می خواست پسر خود را به یادگیری یک ورزش تماس. “ما تحت تاثیر قرار گرفته بودند با تظاهرات مبارزه با کرالا کیک بوکسینگ ارتباط می گوید:” ان.

قطع به فوریه سال 2020 به 35 سال موفق به کسب دو مدال طلا — تماس با نور ارشد زن (زیر 60 کیلوگرم) و پا زدن نور ارشد زن (زیر 60 کیلوگرم) — در وهکو هند باز بین المللی کیک بوکسینگ قهرمانی, برگزار شد در دهلی نو در این ماه است. و نه ساله کریس برنده یک مدال برنز در نقطه مبارزه در کودکان رده.

ان در ابتدا در زمان کریس یک دانش آموز کلاس چهارم در Rajagiri در Kalamasserry به Jzals رقص و تناسب اندام استودیو در Kakkanad قبل از حرکت به مقدار کمی در Chittoor جاده های اجرا شده توسط کرالا کیک بوکسینگ انجمن در YMCA ساختمان. آن است که در اینجا به عنوان او منتظر پسرش کلاس را به پایان برساند او علاقه مند به این ورزش است.

“من بیشتر تمرین بیشتر علاقه مند شدم. آن یکنواخت است: روال متفاوت است. من تحت فشار قرار دادند به انجام بیشتر توسط مربی Kiran در مقابل” او می گوید. دیدن او شور و شوق و استقامت, Kiran از او خواست اگر او می خواست به رقابت بپردازند. این انجمن کیک بوکسینگ قهرمانی رقابت بود که در ماه ژوئن برگزار شد 2019 در کتیم.

هر چند او تا به حال تنها آموزش برای چهار ماه پس از آن او از بازی برای یک چالش است. او برنامه ریزی کردم شدید: او شروع به آموزش برای نزدیک به هفت ساعت در روز است. به عنوان یک نتیجه او موفق به کسب یک مدال طلا در رده در کتیم.

رو به با پیروزی او شروع به آماده شدن برای وهکو هند باز بین المللی کیک بوکسینگ قهرمانی در دهلی نو که به تساوی رقبای از شش-هفت کشورهایی مانند Kirgyzstan, ازبکستان, ایران و نپال. از آنجا که تعداد کمی از زنان آموزش رقابتی در کوچی ان spars با نر بوکسورهای برای تمرین. “برخی از این جانبازان ملی و بین المللی و قهرمانی من برای مطابقت با قدرت من با ایشان,” او می گوید. برنامه خود را گسترش در سراسر روز و سه ساعت در صبح و استراحت در شب هنگامی که طول می کشد کریس برای آموزش های خود را بعد از مدرسه.

Kerala kickboxer Ann Mary Philip wins laurels at competition

سن یک عامل در ورزش به خصوص ورزش های تماس اما ان نیست منصرف توسط این واقعیت است که او آغاز کرده است نسبتا دیر است. “وجود دارد هیچ محدودیت سنی برای هاردکور, پارتی: وجود 55 ساله که تمرین آن برای تناسب اندام. سن همراه با بلوغ که با آن می آید قدرت درونی است. دانش است که شما می توانید انجام دهید چیزی است که انگیزه کافی,” او می گوید.

از حلقه

  • Kiran است دبیر Ernakulam شعبه کرالا کیک بوکسینگ انجمن. او شده است یک kickboxer برای 12 سال است. او می گوید: محدودیت سنی برای کیک بوکسینگ رقابتی است 40. وجود دارد یک جانباز دسته برای کسانی که بین 40-55 سال است. Kiran در زمان یک تیم از هفت برای وهکو هند باز بین المللی کیک بوکسینگ قهرمانی در این سال و در بازگشت با هشت مدال. او می گوید که ترکیب این تیم از سایر نقاط کشور است 50-50 وقتی که می آید به مردان و زنان است. “تیم از جنوب به خصوص کرالا باید به سختی یک یا دو اگر در همه وجود دارد. در این سال ان تنها زن است.”

او اعتبار Kiran برای دستاوردهای او “چگونه یک مربی هل یکی برای انجام بهتر سعی کنید سخت تر است بسیار مهم است. Kiran آقا به طور مداوم تحت فشار قرار دادند به من.” او در به نوبه خود می گوید که یک مربی تیم ملی کیک بوکسینگ تیم به مدت هشت سال به او کمک کرد تا تشخیص ان را بالقوه است. “من می توانم ببینم که او تا به حال آن را در او. او نگرش و تعهد است. او به طور مداوم هل خودش…اگر او خواسته است به انجام 10 push-ups و او را از انجام آن صرف نظر از اینکه چگونه او خسته است,” او می گوید با افتخار اضافه کرد که او در رقابت با شش بار قهرمان ملی در یکی از دور و بیرون آمد برنده است.

مهندسی فارغ التحصیل ان را MBA پس از او پسر متولد شد که نه آسان است و با یک کودک. پس از رقابت او هنوز هم قطار برای چند ساعت در هر روز با کریس هنگامی که او طول می کشد او را برای کلاس های خود را در شب. او اضافه می کند که شوهرش یک منبع ثابت از پشتیبانی. تعادل صفحه اصلی و آموزش برنامه یک چالش بود. “اما من و خانواده ام کار می کرد و آن را,” او می گوید. او نشانه های خاموش با اضافه کردن که چرا او را نگه می دارد رفتن “من می خواهم به مجموعه ای به عنوان مثال برای پسر من و الهام بخشیدن به او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>