کرالا لبنی نمایشگاه به دزدکی حرکت کردن اوج به انواع محصولات لبنی و شیر آلات

آیا می دانید که “طبیعی و موثر” پشه و حشرات می تواند ساخته شده از کود گاو? شاید بزرگتر تعجب خواهد بود حمام و صابون و در صورت بسته های تولید شده از گاو pats. اینها برخی از “مفید محصولات” به نمایش در کرالا لبنی نمایشگاه سازمان یافته به عنوان بخشی از جریان چهار روز دامداران کنوانسیون Ksheera Sangamam در Kanakakkunnu زمینه.

“سرگین از Gir گاو استفاده می شود برای تولید چنین محصولات آرایشی و بهداشتی. از مواد دافع حشرات همچنین دارای خواص ضد عفونی کننده می گوید:” Arnitha Aparna Shankar, آزمایشگاه مدیر Vaikom مبتنی بر Aamro لبنیات است که با آمدن محصولات. یکی دیگر از محصولات است ظرف شستن پودر.

با گرد هم آوردن لبنی و کشاورزان و تولید کنندگان محصولات لبنی و نمایندگی مجاز و فروش از دستگاه های شیردوشی از سراسر کشور در این نمایشگاه بود که پرچم در سه شنبه ویترین تظاهرات از روش های مدرن و فن آوری با هدف افزایش عملکرد و کاهش هزینه.

Milk pedas

یکی دیگر از برجسته های مختلف محصولات لبنی از پنیر های مختلف payasams. Sreekantan P, دستیار مدیر گروه لبنی, توسعه, توضیح می دهد که چهار نوع رایج و روش آماده سازی از ارزش افزوده محصولات شیر ساخته شده در کرالا – خشک تخمیر سرد و ترش. بخش غرفه نمایش برخی از کوچک خورد و خوراکی های ساخته شده با استفاده از این روش آماده سازی مانند پنیر, peda شیر murukku, chenna murki پنیر ترشی و همیشه محبوب lassi و….

در یک مخزن کوچک در غرفه یک ورق موجدار سبز جلب توجه. در بازرسی نزدیک تر از آن معلوم می شود کوچک مانند سرخس گیاهان شناور بر روی سطح آب. “که آزولا سرخس. این یک جایگزین خوب برای خوراک دام آن را به عنوان غنی از پروتئین. در مقایسه با گاو تغذیه آن را بسیار ارزان تر است. اما هنوز بسیاری از کشاورزان و آگاه در مورد آن. آن را نیز می تواند به راحتی کشت در داخل کشور” اشاره Sreekantan. دیگر محصولات برای نمایش و فروش در برخی از اصطبل شامل روغن حیوانی لبنیات سفید کننده پودر شیر, شیر, هلوا, شیر, شکلات, sambhaaram (دوغ) و….

کشاورزی-تکنولوژی و نوآوری, شاید, هستند, رئیس جنبه از نمایشگاه و آنها عبارتند از: انواع شیر آلات و تجهیزات مورد استفاده برای پاستوریزاسیون پردازش و جزء جدایی از قبیل همزن, خط لوله, شیر, سیستم, شیر, سردخانه, روغن, جداسازی خامه جدا گاو نظافت برس و حتی “ضد ضربه گارد” است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای milker را حمایت می کند. نیز وجود دارد که با باتری و خورشیدی-طراحی انواع کامپیوتری تست و تجزیه و تحلیل برای بررسی کیفیت شیر و تشخیص رقت. یکی دیگر از centrepiece است ‘رباتیک شیر مجموعه واحد’.

A Robotic Milk Collection Unit

یک تکرار dairy co-operative Milco 500 لیتری ظرفیت شیر ATM’ که برداشت عناوین سال گذشته با راه اندازی آن در اتینگل به اطمینان حاصل شود “round-the-clock” تامین می یابد غرور و افتخار از محل در نمایشگاه. تدبیر همراه با چندین گزینه های پرداخت از جمله سکه و ارز دبیت کارت. یک مدل نمایشی از روح “دو بام” گاو میریزد تاکید بر اهمیت بالا میریزد که تلقی امن تر است. این شده است به طور گسترده ای پذیرفته شده ارسال این سیل ویرانگر 2018 که شاهد از دست دادن عظیم دام است. کرالا توسعه دام هیئت مدیره قرار داده است تا یک مدل در مقیاس hi-tech مزرعه های لبنی در Kulathupuzha در کلم.

موقت “goshala” در محل پناهگاه انتخاب گاو نژاد مانند Kankrej Gir, Vechur و قرمز سندی. جدا از bovines های حیوانات خانگی و ماهی زینتی نیز به نمایش گذاشت به عنوان بخشی از نمایشگاه.

کرالا لبنی نمایشگاه آمده در فوریه 28

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>