Ernakulam: کرالا در روز شنبه را تایید کرد 12 بیشتر Covid-19 بیماران در نظر گرفتن مجموع شمارش فعال موارد در کشور به 52 دوم تنها به ماهاراشترا با 64 موارد بالاترین تعداد موارد در هند. همه تازه بیماران گزارش عودت از کشورهای حوزه خلیج فارس.

شش نفر از آنها از Kasargod منطقه و سه نفر از آنها از Kannur و Ernakulam منطقه. کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: 53,013 مردم تحت نظارت در دولت است. از این 52,785 در خانه هستند در حالی که باقی مانده 228 در بیمارستان.

Vijayan به شدت بیرون آمد و در برابر درک noncooperation از یک بخش از جامعه در دستگیری گسترش به خصوص با مورد Kasargode بومی است. کرالا در شنبه رزرو موارد در برابر برخی از معبد و کلیسا مدیران که با برنامه ای به رفتار مذهبی جشن در برابر هنجارهای دولت حتی به عنوان یک اکثریت آنها در حال همکاری برای جلوگیری از تجمع جرم. حداقل 12 نفر دستگیر شدند.

“این Kasargode بومی حساب که همه او ملاقات مرموز باقی مانده است. او به طور کامل همکاری. این غیر مسئولانه است. اگر مردم نمی همکاری به اندازه کافی ما را مجبور خواهد کرد برای اقدامات سخت تر از جمله مقررات منع رفت و آمد… به شدت از این وضعیت این است که هنوز هم خطور بر برخی” گفت: Vijayan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net