کرالا معمار Vinu دانیل با استفاده از زباله به عنوان مواد و مصالح ساختمانی

“شکسته و سرامیک کمد شاید زشت قطعه از زباله اما برای من مفید است مواد ساخت و ساز. در واقع هر نوع باقی مانده است به کار است.” معمار Vinu دانیال بدن قابل توجهی از کار چالش های معمولی طراحی و شیوه های ساخت و ساز.

آخرین نوآوری است که توقیف باقی مانده دیوار است که اثبات می شود یک کم هزینه و شیک ساختمان راه حل است. اقامت تحت ساخت و ساز در Pothencode, تریواندروم است با استفاده از این دیوار که برای ثبت اختراع در انتظار, همراه با یک طراحی که ایجاد “یک پناهگاه امن برای قورباغه سنجاقک و مار” و پرورش محلی محیط زیست. ایجاد شده همراه با معمار Shobhita یعقوب دیوار مخلوطی از ریخت و منفجر زمین با باقی مانده از اندازه های مختلف — سه تا هفت سانتیمتر در قطر — با 7-8% سیمان تثبیت کننده.

یکی از Vinu اولیه آثار توسط, آزار دادن من کافه در کتیم. دیوارهای آن سقوط و fo

Kerala architect Vinu Daniel uses debris as building material

ld مانند منجمد صاف پرده. 10-foot قطره ساخته شده با ‘clothcrete’ یا نازک بتن ریخت و بیش به طور طبیعی آویزان پنبه. تارا Pillai محل اقامت — در Mananthala, Thiruvanthapuram — ساخته شده عمدتا با بامبو حفظ باتلاقی زمین در طراحی آن در نتیجه حفظ اکوسیستم طبیعی. نارگیل کاهگل خانه در کرجت بمبئی و یک تراس و ایوان از casurina قطب jutting 30 فوت به Peermade خالص هوایی در جریان هستند و برخی بیشتر از Vinu معماری چیز تازه ای است.

38 ساله می گوید: “من یک آنارشیست با انتخاب; هر چیزی غیر از معمولی خلاق است.” Vinu فارغ التحصیل رشته معماری در سال 2005 از دانشکده معماری, تریواندروم اما از آن متنفر بودم چرا که آن را مانند “ساختمان کسی نفس است.” نگرش خود را تغییر بعد از گوش دادن به “بزرگ لوری بیکر” که صحبت در مورد این ایده از ساختمان در اطراف یک درخت. “معماری نیست هر حس به من تا آن زمان” او می گوید.

در اصل از Alappuzha Vinu بزرگ شده در یک خانواده مرفه در دبی. این نشان داد که او به غیر از قابلیت های ناز و نعمت فراوان و کویر ساخته شده و او را متوجه ارزش درختان. دو متمایز خاطرات از دوران کودکی از رفتن به مدرسه در treeless جاده ها در سوزان کویر و گرما و گسترده ای صندلی با انحناء اسلحه که در خدمت هیچ هدف.

تاثیر دیگری بر او Auroville مبتنی بر veteran معمار Satprem Maini از Auroville زمین موسسه. “من یاد گرفتم از محترم SN kanade از دلایل جزمی قوانین ساخت و ساز بود چرا پنجره طوفان یا گرداب شدید 60 سانتی متر بالا است. آن است که ویکتوریا میراث به دلیل نوشتن جدول 80 سانتی متر و جوهر گلدان نیاز به در یک ارتفاع و راحت در پنجره طوفان یا گرداب شدید در 60 سانتی متر” او می خندد. پس از سونامی او یاد گرفتیم همه چیز در مورد گل بلوک ساختمان کم هزینه خانه در Auroville زمین موسسه در 2006-2007 و تجربه کسب در مرمت در حالی که کار بر روی یک Nataraja معبد در Puthukoopam, Tamil Nadu.

مسلح با این, او شروع به نوآوری و متقاعد کردن مشتریان از ایده های خود را. در کرالا فشرده تثبیت زمین بلوک (CSEB) ثابت دشوار است برای تولید آنها استفاده کنید تا مقدار زیادی از خاک است. بنابراین Vinu آمد تا با یک استراتژی جدید: با استفاده از باقی مانده و یا زباله های مواد ساخت و ساز. “در سراسر جهان در مناطق شهری وجود دارد یک مسئله بزرگ از زباله ساخت و ساز. من فکر بازیافت است که می گوید:” Vinu که تماس او را از خود یک خانه بدوش دفتر-کمتر معمار که حرکت از “سایت به سایت.”

پارچه و بتن

او تاسیس Wallmakers در سال 2007 و به یاد می آورد زمانی که ایده های او بودند مظنون و او قرارداد تنها به ساخت ترکیب دیوار. زمانی که اولین شکست بزرگ آمد او به خاطر برادرش که کار می کند همراه با او گفتن مشتری است که آنها تنها دیوار سازان. “ما شروع از وجود دارد.” امروز تیم او معتقد است در ایده های نوآورانه و غیر سازشکار راه. “من سالار قبیله پس به صحبت می کنند” او می خندد.

Kerala architect Vinu Daniel uses debris as building material

چه چیزی الهام بخش او ؟ Vinu مذاکرات در مورد حسی و ترجمه حساسیت به ساختمان. این ‘clothcrete’ قطاری از “صافی از میکل آنژ Pieta” این casurina ایوان است همه چیز در مورد احساس نسیم در ارتفاع 30 فوت. چتر غرفه در کوچی Muziris دوسالانه (2014) با آن چشمگیر اوریگامی ساختار همه چیز در مورد معاصر هنرهای تجسمی.

چند تا از پروژه های فعلی عبارتند از: اقامت خود را از لحاظ جسمی به چالش کشیده اچ Gokul Retnakar در Karikulam در Thiruvanthapuram ساخته شده از زباله های جمع آوری شده از معادن و کل فضا خواهد بود یک سطح شیب دار; یک مدرسه در اوگاندا (پروژه توسط Kwagala بنیاد) ساخته شده از بامبو توسط روستاییان.

Vinu مواجه شده است و مسائل حقوقی خود هتاک ایده های معماری و برنده “یک مورد است که هنوز هم در انتظار” او همچنان مصمم رانده شده توسط شور

“مردم پذیرفته اند من نوآوری و ما می رویم به استفاده بیشتر از مواد دیگر برای ساخت پایدار و مقرون به صرفه و زمین-دوستانه است.”

جشن گل

  • Vinu اولین گل ساختار, ساخته, خود, خانواده, خاصیت,یک دو طبقه ریختن به نمایش گذاشتن مواد. یک مشتری که مایل به ساخت یک رفت و آمد مکرر فکر متوسط استفاده می شود مناسب برای پياده و ترکیب دیوار تنها.در مثال دیگری که Vinu ساخت یک ساختار است که تا به حال خزانه و گنبد او متوجه تجمع مردم در سایت روزانه. هنگامی که او پرسید از ماسون خود را دلیلی برای حضور خود او آموخته است که آنها آمدند به دیدن گنبد قرار می گیرند. “همه مشکوک بود از گل و لای آنها فکر ضعیف از آن چند می دانم که قدرت خود می گوید:” Vinu که موفق به کسب جوایز برای تمام پروژه های خود را به جز یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>