کنتاکی مجلس سنا نامزد: مک کانل ‘نمی تواند مراقبت کمتر اگر ما می میرند’

مترقی دموکرات به دنبال به چالش کشیدن رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSenate توافق رهبران انتظار نیست بعدی coronavirus لایحه قبل از اواسط ماه جولای اوباما مصرانه از مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی Murkowski تهدید شومر می خواهد رای در پلیس اصلاحات پنجم coronavirus لایحه توسط 4 جولای بیشتر در پاییز گفت: جمهوری خواه کنتاکی “نمی تواند مراقبت کمتر” اگر Kentuckians می میرند.

“پیام من بسیار پوپولیستی. من صحبت کردن به مسائلی که در میز آشپزخانه” دولت تشکر. چارلز بوکر (D) روز دوشنبه گفت: در MSNBC.

“من ديابت نوع 1, من تا به حال به سهمیه من انسولین و نزدیک به مرگ از آن است. که کاهش در سراسر خطوط حزب و بسیاری از مردمی که به حمایت [رئیس جمهور] مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حمایت از من چرا که آنها می دانند که من قصد دارم به مبارزه برای کنتاکی برای تغییر” بوکر اضافه شده است. “و کسی مثل میچ مک کانل که به سود ما درد و به فروش می رسد با ما در هر راه قابل تصور, نمی تواند مراقبت کمتر اگر ما می میرند.”

تبلیغات

دولت نماینده مجلس همچنین با انتقاد یکی از سخت ترین دموکراتیک اولیه رقبا امی مک گراث بازنشسته سپاه تفنگداران دریایی خلبان جنگنده. McGrath دقت از دست یک چالش به Rep. اندی Barrاندی Hale BarrHouse ایران برای راه اندازی چین پروب فراتر از COVID-19 قرار داده کارآفرینان و کارگران و انعطاف پذیری در بسته محرک مک کارتی در دور جدید مذاکرات-رهبری چین نیروی کار بیشتر (R-Ky.) در سال 2018 در ایران-تکیه منطقه.

“بزرگترین حریف امی مک گراث که میخواهد خودش pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات ندارد سرنخی در مورد چالش های عصر ما” بوکر گفت. “بنابراین من بسیار هیجان زده هستم برای ساخت این ائتلاف جدید است.”

سخنگویان برای مک کانل و McGrath مبارزات بودند فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

بوکر اشاره کرد که در اعتراض به خشونت پلیس در حال ظاهر در سراسر کنتاکی — حتی در اکثریت سفید استان ها— پس از مرگ جورج فلوید که در مینیاپولیس پلیس بازداشت و Breonna تیلور.

تیلور بود به ضرب گلوله توسط پلیس در خانه خود در Louisville, Ky. در مارس 13. افسران درگیر در تیلور مرگ که قرار است در مرخصی اداری بوده اند اما از کار اخراج و یا هر گونه اتهام.

تبلیغات

“آنچه که ما شاهد آن هستیم در این لحظه در سراسر کشورهای مشترک المنافع است که درک درستی که ما به هم پیوسته است و اگر ما برای مبارزه با این چالش ها هستند که در مواجهه با جوامع مثل من, ما قصد داریم برای بالا بردن همه Kentuckians,” بوکر گفت.

“من ایستاده بود در خط مقدم. من آمار با گاز اشک آور اما من اهمیتی نمی دهند به دلیل این است که خانواده من است. Kentuckians خواستار تغییر واقعی و ما نمی توانیم کسی را که به بهانه و نشستن بر روی نیمکت مانند امی مک گراث است در حالی که ما در حال مرگ و در حالی که درب در حال گرفتن لگد در و ما در حال گرفتن به قتل در تخت ما. این است که واقعا در مورد چگونه ما نشان شجاعت به سرب در این لحظه و من فقط انجام بخشی از من,” او اضافه شده است.

مک کانل دموکراتیک رقیب را یک نبرد سخت در نوامبر است. آشپز سیاسی گزارش رتبه نژاد “به احتمال زیاد جمهوری خواه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>