فرماندار کنتاکی وتو لایحه محدود کردن سقط جنین در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: “من نه فقط انجام تفرقه مسائل در حال حاضر’

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear (D) در جمعه وتو لایحه که باید اعطا دولت جمهوری خواه دادستان کل قدرت برای محدود کردن دسترسی به سقط جنین در طول coronavirus همه گیر و پزشکان نیاز به سعی کنید برای حفظ زندگی هر نوزاد متولد شده پس از اقدام به سقط جنین.

Beshear نوشت: در حق وتو پیام است که قوانین موجود در حال حاضر اعطای کامل حمایت از کودکان محروم از مراقبت های پزشکی و صورت حساب های مشابه در کشورهای دیگر زده شده است خلاف قانون اساسی.

“من vetoing سنا لایحه 9 دلیل موجود کنتاکی قانون در حال حاضر به طور کامل محافظت از کودکان محروم زندگی-صرفه جویی در مراقبت های پزشکی و درمان در زمانی که آنها به دنیا آمد,” او نوشت. “علاوه بر این لوایح مشابه به سنا لایحه 9 زده شده است خلاف قانون اساسی در اکثر ایالت های امریکا که به چالش کشیده است.”

تبلیغات

Beshear استدلال کرد که قانون می زنند یک “تفرقه مجموعه ای از پرونده های حقوقی که, کاهش وحدت ما” در صورت coronavirus.

“من فقط انجام نمی تفرقه مسائل در حال حاضر,” او اضافه شده در طول یک کنفرانس خبری.

این لایحه Beshear وتو تصویب شد در اوایل این ماه توسط اکثریت جمهوری خواه در هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی.

اندازه گیری می گوید که “یک پزشک انجام سقط جنین باید تمامی اقدامات پزشکی مناسب و معقول مراحل را برای حفظ زندگی و سلامت به دنیا آمد-زنده نوزاد” و می گوید که نقض می تواند جرقه اقدامات مدنی و “به صورت خودکار تعلیق” ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی مجوز برای حداقل یک سال.

اندازه گیری را نیز اعطا دولت دادستان کل توانایی شکایت سقط جنین امکانات برای “جلوگیری از مجازات و جبران نقض” سقط جنین قوانین و مقررات.

جمهوری خواهان باید clamored برای تصویب این لایحه با بسیاری از نشان می دهد که سقط جنین باید تحت Beshear را برقرار ماه گذشته محدود کردن اعمال جراحی الکتیو.

این لایحه مخالفان ادعا می کنند که چنین اقداماتی خواهد محدود کردن دسترسی به سقط جنین با تحمیل مجازات های غیر ضروری بر روی پزشکان و توجه داشته باشید که عمدا به قتل یک نوزاد که به دنیا آمد زنده است در حال حاضر یک جنایت است.

قانونگذاران ایالتی در سراسر کشور به دنبال اعمال محدودیت بر سقط جنین پس از coronavirus شیوع آغاز شده است, با بسیاری از این ادعا باید آن را شمارش به عنوان یک روش انتخابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>