کنتاکی gov نشانه لایحه نیاز به تمام مدارس به یکی مسلح افسر منابع

کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear (D) امضا لایحه جمعه که نیاز به مدرسه پلیس به حمل اسلحه با هر مدرسه در کشور نیاز به حداقل یک مسلح افسر پلیس در پردیس پیک مجله گزارش.

اندازه گیری گذشت با حمایت قاطع در دولت سنا و مجلس در اوایل فوریه. های حقوق مدنی خواستار Beshear به حق وتو قانون است اما اگر او تا به حال انجام داده است تا آن را به احتمال زیاد باطل شده است. او تا به حال تا روز جمعه به امضای این لایحه و یا آن را وتو در غیر این صورت آن را به طور خودکار تبدیل به قانون بدون امضای خود را.

این لایحه را حامی دولت در مجلس سنا آموزش و پرورش رئیس حداکثر حکیم (R) گفت که قانون جدید “بسیار مهم است به مجمع عمومی ادامه داد: تلاش برای محافظت از کنتاکی کودکان, معلمان و کارکنان از طریق بهبود ایمنی مدارس ما” با توجه به لگزینگتون هرالد رهبر.

تبلیغات

و مدنی از جمله سیاه و سفید زندگی می کند توجه به گروه هشدار داده بود که قانون جدید نمی خواهد ایجاد مدارس امن تر خواهد بود و ایجاد موقعیت های خطرناک برای دانش آموزان از رنگ. برخی از اعضای هیئت مدیره مدرسه در کنتاکی بزرگترین منطقه, Jefferson County مدارس دولتی نیز مخالف قانون هل دادن حق وتو.

مدرسه منطقه گزارش شده است که در ایجاد یک طرح برای آموزش افسران و ایجاد تجهیزات آنچه آنها مجهز خواهد شد. آموزش انتظار می رود عبارتند از پرداختن به تعصب و deescalation تکنیک های.

کنتاکی قانون جدید می آید به عنوان ملت چنگ زدن با چگونه به آدرس تفنگ خشونت و تکرار مرگبار تیراندازی در مدارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>